Rapçinin Kaç Çocuğu, Yaşları ve Anneleri – Hollywood Life


  • Fetty Wap, en çok hit şarkıları ‘Trap Queen’ ve ‘My Way’ ile tanınan bir rapçidir.
  • Beş farklı kadından altı çocuğu oldu.
  • Kızı Lauren, Ağustos 2021’de 4 yaşında vefat etti.
  • Fetty Wap, uyuşturucu kaçakçılığı suçlamasıyla altı yıl hapis cezasına çarptırıldı.

“Tuzak Kraliçesi” rapçi Fet Wap, 31, 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü uyuşturucu kaçakçılığından altı yıl hapis cezasına çarptırıldı. New York Times. Rapçinin cezası, Ağustos ayındaki duruşmasında suçunu kabul etmesinden aylar sonra geldi. Cezası asgariden bir yıl fazladır. Gerçek adı “My Way” olan rapçi. Willie Junior Maxwell II hayatında beş farklı kadından altı çocuğu olmuştur. Onun kızı Lauren Ağustos 2021’de dört yaşında trajik bir şekilde vefat etti.

Tüm çocuklarıyla güçlü bir bağı varmış gibi görünse de rapçi, kariyeri boyunca bebek anne dramasından da adil bir pay aldı. Fetiş modelle birlikteydi Alexis Skyy 2018’de ve ikisi bir süre nişanlıydı bile. Alexis küçük bir kız doğurdu. Aleyya, Ocak 2018’de erken üç ay. Rapçi, başka bir kızını modelle karşılamaktan mutlu olsa da, daha sonra Alaiya’nın biyolojik babası olmadığı ortaya çıktı.

Fetty, biyolojik babası olmasa da, küçük kız için hala önemli bir figür olmak istediğini ve onu “her zaman seveceğini” söyledi. “Doğduğunda yanındaydım. Doktor randevuları için oradaydım. Ben ve annesi düştük ama bunun bebekle hiçbir ilgisi yok. Orada olmak istediğimi hissettiğimde orada olacağım. Yardım edeceğim, ama sınırlarımı aştığım sürece… hayır. Benim için biyolojik olsaydı, o zaman farklı olurdu, ”dedi Eylül 2019’da Instagram Canlı oturumda, göre Bize Haftalık. Müzisyenlerin altı çocuğu ve anneleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Rapçinin Kaç Çocuğu, Yaşları ve Anneleri - Hollywood Life
Fetty Wap, kızı Khari’nin doğum gününde. (Sıçrama Haberleri)

Aydın

Fetty’nin en büyük oğlu Aydın, 12. Rapçinin küçük çocuğu vardı. Ariel Reese, Kim New Jersey’den geliyor, göre VH1. Aydın, Mayıs 2011’de doğdu, Fetty, 2014’te “Trap Queen” düştüğünde müzik kariyerinde ana akım başarıya ulaşmadan önce. Fetty ve Ariel’in birbirleriyle güçlü bir ortak ebeveynlik ilişkisi var gibi görünüyor ve Fetty, bir dizide onun hakkında övgüler yağdırdı. 2018 Instagram gönderisi. “Aydın’ın Babası ne olursa olsun onun için her zaman her şeyi yapacak ve Düşük [her current partner] her zaman Aydın’ın yanında olacak. Eş-ebeveynlik her zaman kolay değildir, ancak çocuklarınız için her şeyi bir kenara bıraktığınızda, herkesin onlar için birlikte çalıştığını görmek harika bir şey” diye yazdı.

zaviera

Rapçinin en büyük kızı ve ikinci çocuğu dünyaya geldi. zaviera, 8, ile Lezhae Zeonaen küçük çocuğunun da annesi olan . Kız bebek Mart 2015’te doğdu. Fetty, ona sevimli bir şekilde “Za Money” takma adını verdi ve Instagram gönderilerinde ona düzenli olarak bu şekilde hitap ediyor. Doğum adı Zaviera olsa da, Fetty küçük kızın bir fotoğrafını paylaştığı için ara sıra “Eliza” adıyla anılıyor gibi görünüyor. instagram 18 Haziran 2021’de anaokulu mezuniyetinde, adının bu şekilde listelendiği bir diplomayı elinde tutuyor.

Zaviera’nın annesi de küçük kız hakkında övgüler yağdırdı. Mayıs 2018 Instagram gönderisi. Zekasıyla her fırsatta aklımı başımdan alıyor. O çok güzel, terbiyeli, düzgün, mutlu, açık fikirli, açık sözlü, kibar, kibar, sevgi dolu, ilgili, liste uzayıp gidiyor. Bir kızda isteyebileceğim her şey olacak şekilde büyüyorsun, ”diye yazmıştı o sırada.

Khari

Fetty’nin üçüncü çocuğu Khari Barbie, model ve gerçeklik yıldızı ile kim vardı Masika Kalysha VH1’lerden Aşk ve Hip-Hop: Hollywood. Yedi yaşındaki Mart 2016’da doğdu ve küçük kızın annesi onun için bir Instagram hesabının işletilmesine yardım ediyor. Çok genç yaşta bile, Khari zaten güçlü bir girişimci ruha sahip ve zaten kendi kozmetik ürünlerine sahip (Khari Barbie Güzellik). Ufaklık, güzellik ve moda endüstrilerinde büyük bir güç olma yolunda ilerliyor olsa da, günün sonunda hala sadece küçük bir çocuk. Instagram biyografisi, en sevdiği etkinliklerden bazılarını not ediyor. Biyografi, “Oynamayı seviyorum ve şekerlemelerden nefret ediyorum” diyor.

amani

Khari doğduktan kısa bir süre sonra, Elaynna Parker rapçinin dördüncü çocuğunu doğurdu Amani, 7Nisan 2016’da. Fetty düzenli olarak diğer çocuklarının fotoğraflarını paylaşsa da, görünüşe göre Elaynna ve Amani ile ilişkisi çoğunlukla gizli tutulmuş.

Lauren

Fetty’nin en küçük kızı Lauren 2017 yılında annesinden doğdu Turkuaz Miami. Turkuaz, 1 Ağustos Pazar günü dört yaşındaki çocuğun trajik bir şekilde öldüğünü paylaştı. Çocuğunun vefatını duyurmak için yürekten bir yazı yazdı ve insanları onu akıllarında tutmaya çağırdı. “Bu benim harika, güzel, komik, canlı, sevgi dolu, yetenekli, zeki ve dik kafalı prenses denizkızım Kova” diye yazdı. “Yorumuyla birlikte bu gönderiyi kaydırırken görürseniz veya kendinize ‘seni seviyorum LAUREN’ deyin, çünkü ruhların sevginizi hissedebileceğini söylüyorlar.”

Turkuaz, aldığı destek için herkese teşekkür etmek için Instagram Hikayelerine gitti. Ayrıca, kendisi ve Fetty zor bir dönem geçirirken, sonunda Lauren için “mali ve duygusal olarak” adım attığını da belirtti. Lauren babasını severdi ve o da onu severdi. Çılgın, komik kişiliğiyle onu güldürdü ve ilgi odağı olmayı severdi ve izleyicisi olmayı severdi, ”diye yazdı bir Hikayede.

Zy

Alexis ile bebek anne dramasının ardından Lezhae, Fetty ile ikinci çocuğunu doğurdu. Zy, 5, 2018’de. Rapçi, Alexis’in Alaiya’yı doğurmasından kısa bir süre sonra küçük çocuğu yolda olduğunu duyurdu. Lezhae, üç yaşındaki çocuğun kızıyla birlikte poz verdiği pek çok sevimli fotoğraf ve iki çocukla çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

Doğduktan kısa bir süre sonra, Lezhae küçük oğlanın üzerine fışkırdı ve kızına yaptığı gibi ona da benzer iltifatlarda bulundu. “Zy çok mutlu, değerli ve yakışıklı. Büyüyünce bir oğulda isteyebileceğim her şeye sahip olacağına eminim” diye yazdı. Mayıs 2018 Instagram gönderisi. Fotoğrafta, güzel siyah bir elbise giyerken yeni doğmuş bir Zy’yi kucağına aldı. İkinci fotoğrafta da kolunda Zy olduğu için Zaviera’ya uzandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/fetty-wap-kids-4489295/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir