Rapçi Kiloları Nasıl Verdi – Hollywood Life


Rapçi Kiloları Nasıl Verdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Greg Chow/Shutterstock

  • Post Malone (d. Austin Post) bir rapçi, şarkıcı ve rockçıdır.
  • 2023’te, Post sahnede zayıf göründükten sonra hayranlar endişelenmeye başladı.
  • Hayranlar, kilo verme konusunda uyuşturucu ve sodayı kestiğinden emin oldu.

“Başka kimse fark etti mi [Post Malone] bu kadar kısa sürede çılgınca bir kilo mu kaybetti? birine sordu Reddit kullanıcısı Şubat 2023’te. O sırada 27 yaşındaki Post her zamankinden daha zayıf görünüyordu. Post iken (doğmuş Austin Postası) hiçbir zaman sıkı bir rapçi olmadı, 2023’te önemli bir kilo vermiş gibi görünüyordu. Nisan ayında yüklediği bir videoda, özel olarak tasarlanmış Raising Cane’in Utah’daki restoranını açtığında, Post bir çift ince- bacaklı kot pantolon ve tişörtü vücudunu az önce sarmıştı. “Chemical” müzik videosunda Post, yeni fit figürünü gururlandıran tamamı kot kıyafeti içinde havalı görünüyordu.

Bununla birlikte, Post’un belinin aniden küçülmesi, özellikle yaşı onu katılma riskiyle karşı karşıya bıraktığından, hayranlarda biraz endişe uyandırdı.27 Kulübü27 yaşında ölen müzisyenlerin listesi (Post bunlardan birkaçını vücuduna dövme yaptırdı). Ancak, Post’un kilosuyla ilgili tüm çevrimiçi spekülasyonların ortasında, babası, Richard Postası, oğlunun kilosuyla ilgili videolardan birine değindi. “Yıllardır en sağlıklısı,” dedi Richard, “[both] Zihinsel ve fiziksel.”

Rapçi Kiloları Nasıl Verdi - Hollywood Life
Post Gösterisi Ağustos 2022’de (Greg Chow/Shutterstock)

Post daha sonra Nisan 2023’te kilo kaybının diyetini değiştirmesinden, ilaçları azaltmasından ve kendine bakmasından kaynaklandığını açıklayacaktı. Henüz adı açıklanmayan nişanlısının Haziran 2022’de dünyaya getirdiği kızına atıfta bulunarak “Dad Life devreye girdi,” yorumunu yaptı. Post kilo verme yolculuğuna devam ederken, “Circles” rapçisinin hayatını nasıl kazandığına bir göz atalım. dümdüz.

Post Malone Ne Kadar Kilo Verdi?

Post Malone’un Nisan 2023’ten bu yana ne kadar kilo kaybettiği belli değil, kesin rakamları açıklamadı. Ancak hayranlar onun önemli ölçüde zayıfladığını fark ettiler. Şubat 2023’te, TMZ Post’un daha önce bir film rolü için kilo aldığını, ancak proje bittiğinden beri daha çok kilo vermeye ve kilo vermeye odaklandığını bildirdi.

Rapçi Kiloları Nasıl Verdi - Hollywood Life
2019’da Post Malone (Andrew Walker/Shutterstock)

Kilo kaybı, Post’un zihinsel sağlığıyla ilgilenmesinin bir parçası da olabilir. Post, “Ben çirkin bir orospu çocuğuyum” dedi GQ Mart 2020’de birden fazla dövmesiyle ilgili bir özellik. Post, kendisini mürekkeple örtme arzusunun “güvensiz bir yerden, görünüşümü beğenmediğim bir yere geldiğini” söyledi. Bu yüzden, oraya havalı bir şey koyacağım, böylece kendime bakıp ‘Harika görünüyorsun evlat’ diyebileceğim ve iş görünüşüme geldiğinde bir nebze özgüven sahibi olacağım.

Post Malone Nasıl Kilo Verdi?

2023’teki kilo kaybıyla ilgili çevrimiçi tartışmanın ardından Post, nasıl bu kadar kilo verebileceğini açıkladı. Post, 27 Nisan’da Avrupa turundayken “Uyuşturucu kullanmadığımı söylemek istedim” diye yazdı. “Birçok insan bana kilo vermemi sordu ve sanırım, [my] sahne performansı. Gösteri yaparken çok eğleniyorum ve kendimi hiç bu kadar sağlıklı hissetmemiştim. Sanırım ‘baba hayatı’ devreye girdi ve ben de bu küçük meleğin yanında uzun süre kalabilmek için gazoz içmeye ve daha iyi yemeye karar verdim.

Post, “sırada sigara içmek ve bira içmek” diyerek ayık olmayı tamamladığını söyledi, ancak acele etmeyeceğini söyledi (Kendimi sabırlı bir adam olarak görmeyi seviyorum)

TMZ, Post’un “sıkı bir diyete bağlı kaldığını” ve egzersiz rejimini bildirdi. Turne programı da kilo vermesine katkıda bulunmuş olabilir. Post, 2023 Baharı itibariyle bir dünya turunu tamamlıyordu ve normalde seyahatin sürekli düzensizliği ve kesintiye uğrayan programlar bir oyuncunun sağlığı üzerinde olumsuz bir etkiye sahipken, TMZ, Post’un 90 dakikalık setlerinin onun formda kalmasına yardımcı olduğunu bildirdi.

Post Malone Kilo Kaybı Hakkında Nasıl Hissediyor?

Rapçi Kiloları Nasıl Verdi - Hollywood Life
2016’da Post Malone (Eric Charbonneau/Shutterstock)

Post her zamankinden daha iyi bir noktada görünüyor. Nisan 2023’te internette kilosuyla ilgili endişelerinin ardından “Beynim süper bir durumda,” diye yazmıştı, “ve uzun zamandır olmadığım kadar mutluyum. Zor zamanlar geçiriyorsan veya biraz sevgiye ihtiyacın varsa, sandığından daha çok sevildiğini söyleyebilirim ve onu mahvetmeye devam edebilirim.

Sen de, Posty. Sen de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/post-malone-weight-loss-5083973/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir