Rap Sh!t’in Yıldızları Mogul Olmak Hakkında Issa Rae’den Ne Öğrendi?


Geleceği parlak bir şovmen için, takılmaktan çok daha kötüsünü yapabilirsin Issa Rae.

sadece yapmadım Rap Ş!t yıldızlar KaMilyon ve Aida Osman Issa ile takılmak, ama aynı zamanda ona patronları demek zorundalar.

Issa yönetici üretir Rap Ş!tMia (KaMillion) ve Shawna (Osman), Miami’de bir rap grubu oluşturmak için yeniden bir araya gelen iki yabancı lise arkadaşının yolculuğunu takip ediyor. Issa’nın yörüngesinde olma deneyimi, dedikleri gibi, paha biçilmezdi.

KaMillion, E’ye özel olarak “Hayallerim bir kral olmak” dedi. Haberler. “bakmak [Issa], kendi etiketi var. Kendi yapım şirketi var. Başarılı bir aktris. Yandan rap yapıyor. Bütün bunları yaparken onu izlerken, kendim de bağımsız bir sanatçı olarak, aynı anda her şey olmak zorundayım. Bu yüzden, ilham alabileceğim birini bulmak, bunu harika ve başarılı bir şekilde yapıyor, ‘Tamam, not alın’ gibi.

Bu da tipik bir yaratıcı ve üretim süreci değildi. Gösterinin ilk bölümünü de yazan Issa, uygulamalı idi.

Aida, “Onu sette her gün orada görmek, yönetici yapımcılar ve yaratıcılar için bile yaygın değil,” dedi. “Her gün hala oradaydı, mükemmel miktarda mesafeyi korumaya ve korumaya yardım etti.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339766/what-the-stars-of-rap-sh-t-learned-about-being-a-mogul-from-issa-rae?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir