Randy Gonzales Kimdir? Enkyboys Hakkında Bilgi Edinin TikTok Yıldızı 35 Yaşında Öldü – Hollywood Life


TikTok logosu


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Logo Fabrikası/imageBROKER/Shutterstock

  • Randy Gonzales, TikTok ikilisi Enkyboys’un sevilen babasıydı.
  • Yaklaşık altı ay önce kanser teşhisi kondu.
  • O ve küçük oğlu, ölümcül durumu hakkında farkındalık yaratmak için platformu kullandı.

Randy Gonzalesbaba oğul ikilisinin baba yarısı Enkyboys 35 yaşında öldü. Sevilen TikTok fenomenine yakın bir kaynak söyledi TMZ 25 Ocak Çarşamba günü erken saatlerde kolon kanserinden öldüğünü ve ölümcül hastalıkla savaşı bitirdiğini. Öldüğü sırada bakımevindeydi. Randy ve küçük oğlu Brice Gonzales platformda 15 buçuk milyon gibi muazzam bir takipçisi vardı ve Randy’nin son aylarını hastalık hakkında farkındalık yaratarak geçirdiler. Komedi ve çoğu zaman iç açıcı klipleriyle tanınıyorlardı. İşte trajik ölümünden sonra Randy hakkında bilinmesi gereken başka şeyler.

1. Sevilen bir Teksas yerlisiydi

TikTok logosu
Logo Fabrikası/imageBROKER/Shutterstock

Randy 1987’de doğdu ve Pearland, Texas’tan. Göre TMZkurduğunu iddia etti. GoFundMe Teksas Üniversitesi’ndeki bir kanser merkezinin, sigortasını gerekçe göstererek tedaviyi reddettiğini söyledi. Hayranlar ve arkadaşlar şimdiye kadar 6,3 bin bağışçıyla birlikte karşılık verdi. Bağış toplama etkinliğinin ana sayfasına “Merhaba, benim adım Randy Gonzalez ve bu bağış toplama etkinliği, MDAnderson ‘ daki tedavimi ödememe yardımcı olmak ve buna aşina olmayan tüm genç erkeklere Kolon Kanseri için farkındalık yaratmak için,” diye yazdı bağış toplama etkinliğinin ana sayfasında. “Ailelerinde olduğunu bilmeyenler veya benim gibi onu mutasyona uğratmış olanlar için! Sevginiz ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederim, sizler olmadan Enkyboys olamazdık. F KANSER!”

Öldüğü gün itibariyle bağış toplama etkinliği 251.312 dolara ulaşmıştı.

2. Randy’nin oğlu da bir TV yıldızı

Randy’nin ünü genç ortağına fırsatlar getirdi. Göre TMZBrice, Chance karakteri olarak karşımıza çıkmıştı. NBC’ler Lopez vs. Lopez. ve başına yahoo! Haberler, o da imzalandı Eva longoria proje. Onun kıvrak zekâlı, minik karakteri, komedyenle zekayla eşleşiyor. George Lopez durum komedisindeki tatlı, komik sahnelerde.

3. O bir kocaydı

@enkyboys

Yapmak istediğimiz, gitmek, gitmek, gitmek! #enkyboys #enkyboy #kolon kanseri farkındalığı

♬ orijinal ses – IG’de SwagBoyQ

Randy karısıyla evlendi Kimberly Gonzales 2018’de, uzun bir flörtün ardından. Karısına ve çocuklarının annesine kolon kanseri tedavisine başlamasına yardım ettiği için itibar etti. Başına Haber haftasıteşhisini açıklayan duygusal bir TikTok videosunda, onu kolonoskopi yaptırmaya teşvik eden Kimberly idi.

“Nasıl anladım, karnımın üst kısmında problemler yaşıyordum ve sürekli ağrı çekiyordum. Neyse ki karım bana kolonoskopi yaptırmamı söyledi çünkü ben sadece EGD yaptıracaktım. [esophagogastroduodenoscopy] Ülser falan zannettikleri için boğazıma geldi” dedi. “Pek çok insan bana ‘İyi misin?’ Ve gerçekten ihtiyacım olan tek şey, cidden sadece dualar. Dua etmek, dua etmek, dua etmek ve dua etmek, çünkü Tanrı her zaman iyidir.”

4. O TK çocuklarının babası

Randy ve karısının Brice ile birlikte iki kızı var. Lauren Gonzales ve Aubree Gonzales. Zaman zaman Enkyboys videolarında da yer aldılar.

@enkyboys

Aile hakkında küçük bir güncelleme!🙌🏽❤️#enkyboys #enkyboy #enkyboysfamily

♬ orijinal ses – Enkyboy

5. Randy bir süredir hastalıkla mücadele ediyor

Randy, 2022 yılının Nisan ayında dördüncü aşama teşhisini açıkladığında, altı aydır hastalıkla uğraştığını belirtti. Yürek burkan videoda “Yapmam gereken bir duyuru var ve bu hiç iyi değil” dedi. “Altı ay önce, bunu nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum ama altı ay önce bana dördüncü evre kanser, kolon kanseri teşhisi kondu. Bunu kendime sakladım ve bencilce olduğunu hissettim çünkü kişisel olduğu için herkese işimi anlatmak istemiyordum. Ama durumumu benim gibi genç erkeklere farkındalık yaratmak için kullanabileceğimi hissediyorum.”

Randy, ölümüne kadar hastalığa dikkat çekmek için sosyal medya platformunu kullanmaya devam etti. İkili, son videolarını 7 Aralık 2022’de yayınladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-randy-gonzalez-dead-enkyboys-tiktok-5014812/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir