Randevu Sırasında Kristen Stewart ve Dylan Meyer İkiz Kot – Hollywood Life


Kristen Stewart, Dylan Meyer


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Hollywood Perdesi / BACKGRID

Kristen Stewart33 ve nişanlısı Dilan Meyer, 35, Perşembe gecesi West Hollywood, CA’daki Il Piccolino restoranında bir randevuda görüldü. bu alacakaranlık aktris ve sarışın güzel, gündelik üstler ve kıvrılmış kotlar içeren benzer kıyafetler giydiler ve mekanın dışındaki kameraların yanından geçerken rahat görünüyorlardı. Ayrıca ikisi de ceketleri ve spor ayakkabılarını salladılar ve Dylan bir çanta taşırken uzun saçlarını toplamıştı.

Kristen Stewart, Dylan Meyer
Randevu gecelerinde Kristen ve Dylan. (Hollywood Perdesi / BACKGRID)

Bir noktada Kristen, Dylan’la sohbet ederken bir bankta otururken fotoğraflandı. Işıklı ağaçlarla çevriliydiler ve güzel havanın tadını çıkarıyor gibiydiler.

Kristen ve Dylan’ın son randevuları, Los Angeles, CA’daki bir Chanel partisinde görüldükten bir hafta sonra geliyor. Bash, Chanel Cruise koleksiyonu içindi ve Chateau Marmont’tan ayrılırken el ele fotoğraflandılar. İkisi de Kristen için siyah beyaz tüvit bir takım ve Dylan için siyah ve gri desenli bir ceket ve siyah deri etek dahil olmak üzere modaya uygun kıyafetler giymişlerdi.

Kristen Stewart, Dylan Meyer
Kristen ve Dylan önceki bir etkinlikte. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Kristen ve Dylan ilk olarak 2013’te bir film setinde tanıştılar ve yıllar sonra, 2019’da yeniden bağlantı kurduktan sonra çıkmaya başladılar. 2021’de nişanlandıklarını duyurdular ve Kristen, gerçekten koridordan aşağı inmelerinin “en az bir yıl” olacağını söyledi. O zamandan beri evlilik planları hakkında yorum yapmadılar, bu yüzden tam olarak ne zaman evlenmeyi planladıkları bilinmiyor.

Çift, romantizmi konusunda oldukça özel olsa da, bazen birbirlerine olan aşkları hakkında konuşurlar. bir Instagram gönderisi Nisan ayında Dylan, Kristen için bir doğum günü hediyesi paylaştı. Şarap gibi görünen bir şeyi içtiği bir fotoğraf ve tatlı, uzun bir başlık içeriyordu.

“En sevdiğim Karidemin doğum gününde şerefe!” başlık başladı. “Tatlım, seni yeşilin tüm tonlarından, ayın tüm evrelerinden, Los Angeles’taki tüm kedilerden daha çok seviyorum. Seni parça parça ifadeden daha çok seviyorum, ya da Denis Johnson çoktan öldü ya da yardakçıların ham gücü. Seni sarhoşken bir domino pizzasından, akşamdan kalmayken bir Ricky’s balık taco’dan ve BİLE bir tabak kanattan daha çok seviyorum ~ sıcak ve ekstra çıtır ~ rustik, yani sevme kapasitemin zirvesi. Bazıları bunun çok fazla aşk olduğunu söyleyebilir ama ben o insanların dört dörtlük olduğunu söylüyorum. Ya büyük oyna ya da hiç oynama! Doğum günün kutlu olsun dostum seni çok seviyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/kristen-stewart-dylan-meyer-jeans-date-west-hollywood-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir