Ramsay Hunt Sendromu Sonrası Justin Bieber’ın Yüzü ve Gülümsemesi Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Justin Bieber


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Justin Bieber 2022’de yüzünün bir kısmını felç eden Ramsay Hunt Sendromu teşhisi konulduktan sonra iyileşmeye başladı. 15 Mart’ta Justin, yüzünü tekrar tamamen hareket ettirebildiğini ortaya çıkarmak için Instagram Hikayesine gitti. Şarkıcı, gözlerini her yöne hareket ettirdiği ve sonunda kocaman bir gülümsemeyle parladığı bir video yayınladı. Haziran 2022’de Ramsay Hunt Sendromu teşhisini ilk kez paylaştığında sahip olduğu hareketlilik eksikliğine göre oldukça ilerleme var.

Justin, Ramsay Hunt teşhisini aldığında Adalet Dünya Turunun ortasındaydı. Haziran boyunca ve Temmuz başı boyunca bir dizi ABD tur tarihini iptal etmek zorunda kaldı. durumu açıklarken instagram, Justin açıkladı, “Kulağımdaki sinire, yüz sinirlerime saldıran ve yüzümün felç olmasına neden olan bu virüs. Gördüğünüz gibi bu göz yanıp sönmüyor. Yüzümün bu tarafında gülemiyorum. Bu burun deliği hareket etmeyecek. Yüzümün bu tarafında tam bir felç var.”

Justin, “yavaşlamaya” ve vücudunu dinlendirmeye zorlanmadan önce, 2022 yılının Mart, Nisan ve Mayıs ayı boyunca Amerika Birleşik Devletleri’ni geziyordu. Ardından, Temmuz sonunda Avrupa’da bir dizi gösteri için sahneye döndü. Brezilya’da 4 Eylül gösterisiyle. O gösteriden sonra Justin, akıl sağlığına odaklanmak için yaklaşan tur tarihlerini erteleyeceğini duyurdu.

“Sahneden indikten sonra [in Brazil], yorgunluk beni geride bıraktı ve şu anda sağlığımı önceliğim haline getirmem gerektiğini fark ettim, ”diye açıkladı Justin. “Bu yüzden şimdilik turneye ara vereceğim. İyi olacağım ama dinlenmek ve iyileşmek için zamana ihtiyacım var.”

Ekim 2022’nin başında Justin’in turunun tamamının ertelendiği açıklandı. Turun Mart 2023’e kadar sürmesi planlandı ve duyuru, TÜM tarihlerin “gelecek yıla” ertelendiğini ve daha fazla bilginin daha sonraki bir tarihte geleceğini açıkladı. Ancak Şubat ayının sonunda turun resmi olarak tamamen iptal edildiği doğrulandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/justin-bieber-face-smile-ramsay-hunt-syndrome-paralyzed-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir