Rams ve Chargers’ın SoFi Stadyumu’nun Dışındaki Gölde Erkek Cesedi Bulundu


Los Angeles Rams and Chargers’ın evi olan Sofi Stadyumu’nun hemen dışında gizemli bir ölüm meydana geldi.

Yetkililer, 6 Temmuz’da Los Angeles yakınlarındaki Inglewood, Kaliforniya’daki etkinlik alanının dışındaki bir gölde kimliği belirsiz bir adamın cesedinin bulunduğunu söyledi.

Yerel polis şefinin yanında durmak İşaretle FronterottaBelediye Başkanı James Butts dedi basın toplantısı güvenlik kamerası görüntüsünde kimliği belirsiz 45 yaşındaki İspanyol bir erkeğin o gün sabah saat 6 civarında stadyumun otoparkına girdiğini “izinsiz girerek” gösterdiğini ve bir çitin üzerinden atladığını da sözlerine ekledi. Butts, dakikalar sonra mekanın güvenlik personelinin polisi aradığını söyledi.

Belediye başkanı, “6:13’te en son göle girerken, insan yapımı gölün ortasına doğru ilerlerken görüldü,” diye devam etti. “İki güvenlik görevlisi… videoda görüldükten sonra gölün çevresine geldi ama o zamana kadar çoktan sudaydı.”

Butts, 6:21’de Los Angeles Polis Departmanı’nın Özel İcra Bürosu ve Los Angeles County itfaiyecilerinin olay yerine çağrıldığını söyledi. Adamın cesedinin sabah 9:48 civarında gölden çıkarıldığını söyleyen Butt, yetkililer geldiğinde, kişinin “görülmediğini ve bir süredir görülmediğini” söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337194/man-s-body-found-in-lake-outside-rams-and-chargers-sofi-stadium?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir