Ramona Singer Ayrıntıları Sızdırdıktan Sonra Teresa Giudice Düğün Planlarını Değiştirdi – Hollywood Life


Luis Ruelas, Teresa Giudice, Ramona Şarkıcısı Stephen Lovekin/Kristina Bumphrey/Shutterstock


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Kristina Bumphrey/Shutterstock

Teresa Giudice sonra düğün planlarını “değiştirdi” Ramona Şarkıcı törenin detaylarını sızdırdı Dolores Katanya.

Dolores, “Yeni davetler göndermek zorunda kaldı” dedi. Jeff Lewis onun üstünde SiriusXM, “Jeff Lewis Live”ı gösteriyor. “Onlarda neyi değiştirdiğini bilmiyorum. Benimkini henüz görmedim” New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız devam etti. “Neyin değiştiğini bilmiyorum.”

Jeff, Teresa’nın yaklaşan töreninin tarihini, saatini veya yerini sorduğunda nişanlısı ile Luis “Louie” Ruelas Güvenlik endişeleri nedeniyle tehlikeye atılan Dolores, hangi ayrıntıların değiştirildiğini henüz görmediğini paylaşıyor.

“Oradaki bilgilerin değiştirilmesi gerekiyordu. Her neyse,” dedi Dolores ve Teresa’nın orijinal davetiyelerini “çok fazla düşündüğünü” de sözlerine ekledi.

Ayrıca, Teresa’nın baldızı, melisa gorgaÇarşamba günü tüm durumun “çılgın” olduğunu paylaştı. Bu gece eğlence. “[Teresa] yeni bir şifre ve yeni ayrıntılar içeren yeni bir davetiye göndermek zorunda kaldı!”

Teresa Giudice, Luis Ruelas
Luis Ruelas ve Teresa Giudice (Stephen Lovekin/Kristina Bumphrey/Shutterstock).

Teresa kısa süre önce hemen araması gerektiğini paylaştı. New York’un Gerçek Ev Kadınları yıldız ve sosyal medya gönderisini kaldırmasını talep et düğünün detaylarını ortaya çıkardı.

Teresa, “‘Ramona, gerçekten mi?’ diyordum. söylenmiş Ekstra Pazar günü yayınlanan 2022 MTV Film ve TV Ödülleri: Senaryosuz. “Ben, ‘Hemen aşağı indirin!’ Ve o, ‘Aman Tanrım, ne yaptım, ne yaptım?’ ‘Sadece indir’ dedim ve hepsi bu. O yaptı.”

bu RHONJ star ayrıca Ramona’nın kasıtsız sızıntı hakkında kendisinden özür dilemediğini iddia etti. “Yanlış bir şey yaptığını düşündüğünü sanmıyorum,” dedi Teresa, hatadan sonra Ramona’nın hala davet edildiğini de sözlerine ekledi.

Ramona Şarkıcı
Ramona Şarkıcısı (Shutterstock).

Ancak Ramona’nın temsilcisi şunları söyledi: Altıncı Sayfa realite yıldızının “çok üzgün” olduğunu ve özür dilediğini söyledi. “Ramona çok üzgün. Düşünmüyordu ve Teresa için çok heyecanlıydı ve davete bayıldı. Temsilci yaptığı açıklamada, Teresa’dan özür diledi” dedi.

Öyle olsa bile, Teresa tüm bu çileden “korktuğunu” ve bazı önlemler aldığını itiraf etti. Teresa, “Bazı insanların” ve Luis’i bu etkinliğin tarihini değiştirmeye cesaretlendirdiğini ve hatta Luis’i cesaretlendirdiğini açıklayarak, “Artık ekstra güvenliğe sahip olmam gerekecek,” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/09/teresa-giudice-changes-wedding-plans-ramona-singer-leak/

Yorum yapın

SMM Panel