‘Raising Kanan’ Yıldızı, Jukebox’ın Annesinin 2. Sezonda Gelişini Anlatıyor – Hollywood Life


Sonu Güç Kitabı III: Kanan’ı Yükseltmek 1. sezon, Marvin ve Jukebox arasındaki baba-kız ilişkisinde yıkıcı bir kırılmaya sahne oldu. Marvin cinselliği yüzünden Jukebox’a saldırdı ve neredeyse öldürüyordu. HollywoodYaşam ile ÖZEL sohbet etti Hailey Kilgore Marvin ve Jukebox’ın ilişkilerini tamir edip edemeyecekleri hakkında.

Hailey Kilgore
Hailey Kilgore, Müzik Kutusu olarak. (YILDIZ)

Hailey, “Bir sanatçı olarak, bir aktör olarak, sonra ne olduğunu bilmek beni çok heyecanlandırdı…” dedi. HollywoodYaşam. “Bence Juke’a sorarsanız, ‘Hayır, iyiyim’ derdi. Bu çok fazla çalışma gerektirecek bir ilişki. Bunu tamir edip edemeyeceklerini görmek için çok çalışmak gerekecek.”

İkinci sezonda Jukebox’ın yolları annesi Kenya’nın canlandırdığı Kenya ile kesişecek. LeToya Luckett, çocukken Jukebox’tan ayrılan. Hailey, “Bu ikisi hakkında harika olan şey, kendi hayatlarını çözmeleri ve hayatlarının çok ilginç bir döneminde bir araya gelmeleri,” diye devam etti Hailey. “Ve bu yüzden birbirlerini nasıl bulduklarını ve bu ilişkinin nasıl geliştiğini görmek gerçekten heyecan verici.”

Jukebox, annesi ve babasıyla ilgili zorluklarla uğraşırken, aile bir bütün olarak daha önce hiç olmadığı gibi test edilecektir. Kanan, henüz Det’i açıklamamış olan Raq ile uğraşıyor. Howard onun gerçek babası.

Hailey Kilgore
MeKai Curtis ve Hailey Kilgore ‘Raising Kanan’da. (YILDIZ)

“Bence Jukebox dünyayı gerçekte olduğu gibi görmeye başlıyor ve Kanan’dan çok daha hızlı bir oranda olgunlaşıyor ve düşünce, görüş ve gerçek olarak nasıl farklılaşmaya başladıklarını göreceğiz. Bu ilişkinin nasıl gelişmeye başladığını görmek beni heyecanlandırıyor,” dedi Hailey, Jukebox ve Kanan’ın 2. sezondaki ilişkisi hakkında.

Jukebox’ın Nicole ile ilişkisi, Nicole aşırı dozda uyuşturucudan öldükten sonra trajik bir şekilde sona erdi. Jukebox’ın 2. sezonda romantizm yaşayıp yaşamadığı sorulduğunda Hailey, “Belki öyledir. Belki.” Güç Kitabı III: Kanan’ı Yükseltmek 2. sezon Pazar günleri STARZ’da yayınlanacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/13/raising-kanan-jukebox-mom-marvin-season-2-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir