Rainer Andreesen ile Evliliği Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Rainer Andreesen ile Evliliği Hakkında Her Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Victor Garber, beğenilen bir sahne, televizyon ve sinema oyuncusu.
  • Son derece özel bir kişisel hayat yaşadı.
  • Victor, 2015 yılında Rainer Andreeson ile evlendi.

Victor Garber anında tanınabilir, uzun süredir aktör gibi önemli filmlerde rol alarak ün kazandı. titanik, Yasal sarışınVe Süt, diğerleri arasında. Kanadalı Ontario, aynı zamanda üretken bir TV oyuncusu oldu ve her şeyi ortaya çıkardı. Yol gösterici bir ışık ile Yasa ve Düzen ile takma ad, ve canlı tiyatronun temel unsuru. Bu arada, şimdi 74 yaşında olan aktör, etkileyici bir şekilde altı Prime Time Emmy Ödülü adaylığı, dört Tony Ödülü adaylığı ve üç Gemini Ödülü adaylığı aldı ve Kanada Nişanı Görevlisi oldu.

Perde arkasında, o bir evlilik içindeydi. Rainer Andreesen 2015’ten beri – ancak aktör, kişisel hayatı hakkında kötü bir şöhrete sahip. 2013 yılında bir röportajda eşcinsel olduğunu doğruladı. Hollywood’da Greg, başına Los Angeles Times. “Gerçekten bunun hakkında konuşmuyorum ama herkes biliyor” dedi o sırada. Rainer’a atıfta bulunarak, “SAG Ödülleri için benimle burada olacak,” diye ekledi. “Arkadaşım Rainer Andreesen ve ben yaklaşık 13 yıldır Greenwich Village’da birlikteyiz” diye ekledi. “İkimiz de New York’u seviyoruz.”

İşte Victor’un Rainer ile evliliği hakkında bilinmesi gereken her şey.

Rainer Andreesen kimdir?

Victor Garber ve Rainer Andreeson
Victor ve Rainer, 2013 Screen Actors Guild Awards’a katıldı. (Sahne)

Rainer, British Columbia, Prince Rupert’tan hem bir aktör hem de bir Kanadalı. Buna göre E! Haberler, Rainer aynı zamanda bir sanatçıdır. Onun resmi internet sitesi Vancouver’daki Capilano College’da dört yıllık yoğun bir program sırasında tasarım ve sanat eğitimi aldığını ve eserlerinin birçoğunda ünlü yüzlerin yer aldığını belirtiyor. leslie ürdün Ve David Bowie.

Ne zaman evlendiler?

Buna göre ABC Haberleri, Victor ve Rainer, Ekim 2015’te Kanada, Tofino’da evlendiler. Etkileyici bir 16 yıldır birlikteydiler ve sonunda düğümü bağlayarak onları ciddi anlamda istikrarlı, onlarca yıllık bir çift yaptılar. Zamanlarını New York ve Los Angeles arasında paylaştırıyorlar.

Rainer’ın ünlü hayranları var.

Victor Garber ve Rainer Andreesen
Ünlü çift, 2013 yılının Şubat ayında Hollywood’daki The Grove’da alışveriş yaparken görüldü. (Shutterstock)

Ressamın birçok hayranı ve takipçisi arasında anında tanınan bazı isimler var. İşinin alıcılarının arasında bildirildiğine göre Jennifer Garner (Victor, düğününü Ben Affleck birlikte oynadıktan sonra takma ad), Hay aksi Goldberg, Martin Kısa, David Hyde PierceVe Laura Linneydiğerleri arasında. Seks ve Şehir‘S sarah jessica parker onu Instagram’da takip ediyor.

O eski bir model.

Buna göre E! Haberler, Rainer eski bir modeldir. Satış noktası, Avrupa’daki modellik gösterilerinin aşağıdakiler için çalışmayı içerdiğini bildirdi: Valentino, Hugo Boss, Gucci, Ve Armani. Perry Ellis Erkekler İlkbahar 2013 kampanyasına da başkanlık etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/victor-garber-husband-5102623/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir