Rahmetli Eşi René Angelil Hakkında Her Şey – Hollywood Life


celine kocası


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Poree Audrey/ABACA/Shutterstock

  • Celine Dion, “My Heart Will Go On”, “All by Myself” ve daha pek çok şarkısıyla tanınan ödüllü bir şarkıcıdır.
  • 22 yıldır Rene Angelil ile evlidir.
  • Rene ile olan evliliği, bugüne kadarki tek evliliğidir.
  • Celine, rom-com’da görünmeye ve yeni müziği piyasaya sürmeye hazırlanıyor Yeniden aşk Mayıs 2023 gelsin.

Şarkıcı Celine Dion, 54, müzik endüstrisinin en yetenekli şarkıcı ve söz yazarlarından biridir. Onlarca yıllık kariyeri boyunca toplam beş Grammy Ödülü ve 16 adaylık kazandı. Sadece bu da değil, sarışın güzel aynı zamanda “My Heart Will Go On” şarkısıyla eşanlamlı parça haline gelmesiyle bir pop kültür ikonu haline geldi. titanik 1997 yapımı bir film. Bununla birlikte, Celine stüdyoda şarkı söylemediği veya Las Vegas’ta bir konser vermediği zamanlarda, sık sık rahmetli kocasını hatırlarken görülebilir. René Angelil. Aşağıda kendisi, evlilikleri ve Celine’in romantik geleceği hakkında bilinmesi gereken her şey var!

celine dion kocası
Celine Dion ve rahmetli eşi René Angélil. (Poree Audrey/ABACA/Shutterstock)

Celine Dion’un Kocası Kimdir?

54 yaşındaki müzisyen, 1994 yılında dünyaevine girdikleri için Rene ile yirmi yılı aşkın bir süredir evliydi! Merhum iş adamı, onun sadece sadık hayat arkadaşı değil, aynı zamanda onun yetenek yöneticisiydi. Evlendikten yaklaşık beş yıl sonra Rene’ye ne yazık ki gırtlak kanseri teşhisi kondu. İNSANLAR. Bu süre zarfında Celine, kocasının sağlığına odaklanmak için şarkıcılık kariyerine iki yıllık bir ara bile verdi. Ne yazık ki Rene, 14 Ocak 2016’da kansere karşı verdiği savaşı kaybetti ve ikili 22 yıl evli kaldıktan sonra öldü.

Onların evliliği

celine dion düğünü
Celine Dion ve Rene 1994’teki düğün günlerinde. (Ponopresse/Shutterstock)

Ölümünden önce, Celine ve Rene yıllarca delicesine aşıktı. Ayrıca aralarındaki 26 yaş farkıyla da ünlüydüler. Rene, Celine ile henüz 12 yaşındayken tanıştı ve onun için seçmelere katıldığında onu gözyaşlarına boğdu. İNSANLAR. İlginç bir şekilde, Rene isimli bir kadınla evliydi. Anne Renee 1973’ten 1985’te boşanana kadar. Daha sonra, 2000 anılarında Celine Dion: Benim Hikayem, Benim Hayalim, sarışın güzel nihayet Rene ile birlikte olduğu geceyi detaylandırdı. 1988’de bir TV şarkı yarışmasını kazanmasının ardından bir gece hakkında, “Kendimi onun kollarına attım,” diye yazdı. Sevdiğim adamla yalnız kaldığım için mutluydum.”

2001’de ikili ilk oğulları dünyaya geldi. René-Charles Angelil22 ve daha sonra ikizler dahil iki kişiyi daha ağırlayacaktı girdap Ve Nelson11. 2013 yılında üç çocuk annesi Günlük mail tam zamanlı bir kariyere sahip bir anne olmakla ilgili. “Ama benim için bir anlam ifade edecek tek ödül çocuklarım. Anne olmanın önüne geçebilecek hiçbir şey yok. Daha fazlasını isterdim ama olur mu bilmiyorum. İkizlerin ve benim kaliteli zaman geçirmemizi istiyorum, ”o sırada fışkırdı.

Öldükten Sonra Söyledikleri

Daha yakın yıllarda Celine, Rene’nin yasını tutanlar da dahil olmak üzere Instagram aracılığıyla çok sayıda fotoğrafını paylaştı. Aslında, ölümünden sadece haftalar önce Celine, 21 yıllık evlilik yıldönümlerini anmak için Instagram’a gitti. eski fotoğraf. El ele yaptıkları paylaşımın altına “Bugün 21. yıl” notunu düştü. 14 Ocak 2020’de “Hayattayım” şarkıcısı bir paylaşım yaptı. başka bir anlık görüntü rahmetli kocasının ölümünden dört yıl sonra onu anması. “Güzel gülüşünü düşünmediğim bir gün yok. Seni özledik, bizi izlediğin için teşekkür ederim aşkım. Seni seviyorum. Céline xx…,” gönderiye altyazı ekledi (yukarıya bakın).

İki yıl sonra Celine, en büyük oğlunu doğurduğu güne ait bir fotoğraf paylaştı. “René-Charles, 21 yıllık hayaller çoktan geçti. Size hayat verdik… Anne babanız olma gibi harika bir hediyeyi bize verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. O günden beri, büyümeni izledikçe gelişiyorum,” diyen Rene’nin de yer aldığı gönderiye altyazı ekledi (aşağıya bakın).

Yeniden Evlenmek Üzerine Celine

Kocasının vefatından yıllar sonra Celine, bir aşk ilişkisi sırasında yeniden aşkı bulma konusunu açtı. 2019 röportajı Açık Ne Olduğunu Canlı İzle ile Andy Cohen. “Ben çıkmıyorum,” diye açıkladı. “Erkek arkadaşım yok ve bu hayatımda birini bulamayacağım anlamına gelmez. Yaparsam harika olur. Eğer yapmazsam, bu harika olur.” Yıldız daha sonra hala Rene’ye aşık olduğunu söyledi. “Hala aşığım,” diye devam etti. “Hayatım boyunca Rene ile yaşadım. O hala içimde.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/celine-dion-husband-5029798/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir