Rahmetli Annenin 3 Çocuğu Hakkında Her Şey – Hollywood Life


ms jacky oh çocuklar


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bayan Jacky Oh/Youtube

  • Bayan Jacky Oh, televizyondaki zamanıyla tanınan bir TV kişiliğiydi. Wild ‘n Out.
  • Hayatı boyunca üç çocuğu ağırladı.
  • Jacky ve DC Young Fly evli olmasalar da 2015 yılında çıkmaya başladılar.
  • Ne yazık ki 1 Haziran 2023’te Jacky’nin önceki gece öldüğü doğrulandı.

Vahşi ‘n Out şap Bayan Jacky Oh (d. Jacklyn Smith), adına gururlu bir anne ayı da dahil olmak üzere pek çok unvanı olan etkileyici bir kadındı. 32 yaşındaki merhum, ölümü doğrulandı. TMZ 1 Haziran 2023 tarihinde uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşıyla tüm çocuklarını kucaklamış, DC Genç Sinek (d. John Whitfield), 31. Resmi bir ölüm nedeni açıklanmasa da, tabloid o sırada Miami’de “anne estetiği” için olduğunu bildirdi. Jacky’nin ölümüyle ilgili üzücü haberlerin ortasında, küçükleri hakkında bilinmesi gereken her şey burada.

jacky oh çocuklar
Bayan Jacky Oh ve çocukları. (Bayan Jacky Oh/Youtube)

Yeni, 6

Jacky ve DC ilk kızlarını karşıladılar. Nova, Ekim 2016’da, çıkmaya başladıktan yaklaşık bir yıl sonra. İlk kızının gelişinden bu yana J Nova Collection’ın kurucusu, anne olduğu ve altı yaşındaki çocuğuyla ne kadar gurur duyduğu konusunda kamuoyuna çok şey söyledi. En son 2 Nisan 2023’te Jacky, kızının Instagram hesabını kullanarak bir paylaşımda bulundu. TikTok videosu birlikte bir yolculuğa çıkarken şarkı söylemesi. “Altı yaşındaki şımarık @novalicious__ benim bu yolculuk uzun #BaharBreak ! Merhaba Princeyyyy @jnovacollection dudaklarında!”, sevimli videoya altyazı ekledi.

DC aynı zamanda son zamanlarda bir tatlı paylaşan çok gururlu bir baba. fotoğraf döngüsü 23 Mayıs 2023’te tüm çocuklarıyla birlikte. Gönderiye birkaç kalp gözü emojisiyle birlikte “Eve dönmenin en iyi yanı” açıklamasını yaptı. 31 yaşındaki sadece bir aktör değil, aynı zamanda “24 Saat”, “Faith and Hope” ve “Good Thang” şarkılarıyla tanınan bir şarkıcı.

Nalan, 2

Jacky ve DC’nin ailelerini bir kez daha genişletmeleri dört yıl daha sürdü. 2020 yılında emlakçı ve internet siması ikinci kızını doğurdu, nala2. Geldiği sırada Jacky, doğumunu duyurmak ve sevimli bir paylaşım yapmak için kızının Instagram hesabını açtı. Fotoğraf onun O sırada gönderiye “Bugün bir aylıkım #nalahoney” yazdı. En son 27 Mayıs 2023’te sarışın güzel tüm çocuklarını izlemeye götürdü. Küçük Denizkızıaracılığıyla belgelediği Youtube kanalı. Üç çocuk annesi, filme katılmak için kızlarıyla birlikte eşleşen deniz kızı kıyafetlerini salladı.

Prens, 11 ay.

Jacky ve DC son olarak, ama kira değil, ilk oğullarını karşıladılar, Prens, 11 ay Temmuz 2022’de. Doğduğu sırada Jacky Instagram’da bir paylaşımda bulundu. video onun hastane yatağında yeni doğan oğlunu tutarken görüntüsü. “tüm övgüler en yükseğe. Oğlum burada ve onun için deli oluyorum doğumumu ve doğumumu izlemek için biyografideki bağlantı, ”o sırada klibe altyazı ekledi. Daha sonra, paylaşmak için YouTube’a da gitti. ilk klipler 2023’ün başında Prince’in yüzü.

“Oğlumuzu kendimize ayırdığımız harika bir 5 ay oldu ama Youtube ailemin erkek bebekle tanışmak için can attığını biliyorum! Alanımıza saygı duyduğunuz için teşekkür ederiz, 2023’e sizi onunla tanıştırmadan gidemeyeceğimi hepiniz biliyorsunuz !!”, Jacky o sırada videoya altyazı yazdı. En son 13 Mayıs 2023’te Anneler Günü’nü bir dizi yayınlayarak kutladı. fotoğraflar onun damızlık. “çok şey yaparım. ama anne olmak en sevdiğim Tanrı beni 3 kez seçti Söz veriyorum bunu asla hafife almayacağım. Ben çok kutsanmış adamım! Anneler gününüz kutlu olsun anneler :)” notunu çocuklarıyla birlikte paylaştı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ms-jacky-oh-kids-5111102/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir