Rachel Zoe Bir Ekspres Koleksiyonu Bıraktı ve Stil İpuçlarını Paylaştı


E!: Express’te alışveriş yapmanın nesini seviyorsunuz?
RZ: Ne elde ettiğinizi bilmenin bir rahatlık olduğunu düşünüyorum. Aldığınız bir ürünün kalitesini bilmenin gerçek bir rahatlığı var. Çok tutarlı. İle İfade etmek, Sanırım insanlar orada çok uzun zamandır alışveriş yapıyorlar. Bu kadar çok marka hayatta kalamazken hala bu kadar güçlü olmasının bir nedeni var. Yıllar boyunca müşterilere gerçekten alıştılar ve markaya sadık ama modern kalmayı başardılar.

E!: Reunited Clothing Executive Kreatif Direktörü ile çalıştınız Hilda Batayneh bu hat üzerinde sanal olarak. Koleksiyonu bu şekilde bir araya getirmekten bahset.
RZ: İlginç. Neredeyse tüm süreç boyunca kesinlikle uzaktım. Böyle bir süreçti çünkü ben kesinlikle eli kolu bağlı bir insan değilim. Bu yüzden, kesinlikle yolun her adımında çok dahil olmak istedim. Sonunda oldukça şaşırtıcı oldu. Hilda ve Ekspres ekibiyle çalışmak çok kolaydı. Sanal donanımlar bile harikaydı.

E!: Koleksiyonu tanımlamak için kullanacağınız üç kelime nedir?
RZ: Zahmetsiz, klasik ve göz alıcı diyebilirim.

E!: Bu kombinasyonu seviyorum çünkü insanların “zahmetsiz” ve “göz alıcı” kelimelerini çok sık bir araya getirdiklerini düşünmüyorum.
RZ: Bu gerçekten tüm hayatım boyunca benim mantram oldu, çekiciliği zahmetsiz hale getirmeye çalışmak. Birçok insan ihtişamı düşündüğünde, aklında balo elbiseleri ve pırlantalar vardır ve olması gereken sadece bu değildir. Bence ten rengi pantolonlar ve bir çift daire ile ya da kıyafetinizle sadece altın halka küpeler takarak çekiciliği basit ve kolay bir iş haline getirebilirsiniz. Glamour bir ruh halidir.

Rachel Zoe’nin Ekspres Koleksiyonu
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330943/rachel-zoe-express-collection?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın