Rachel Zegler’in Karakteri Yeni Bir Görüntüde Ortaya Çıktı – Hollywood Life


“Ben bu güçleri hak etmiyorum. Dürüst olmam gerekirse, ne katkıda bulunuyorum ki?” Shazam, oyunun açılış anlarında soruyor: Shazam! Tanrıların Öfkesi Warner Bros’un San Diego Comic-Con’daki sunumu sırasında giriş yapan fragman. The Flash, Aquaman ve Batman ile aynı seviyede olduğunu düşünmüyor.

“Ben sadece… benim,” diyor Billy, “dolandırıcılık” gibi hissettiğini itiraf etmeden önce. Ancak Billy, asla mümkün olmadığını düşündüğü şekillerde adım atmalıdır. O dır-dir şu anda herkesin ihtiyacı olan kahraman.

Zachary Levi
Zachary Levi, Shazam rolünde. (Warner Bros.)

“Dünyanızın kaderi buna bağlı. Atlas’ın Kızları senin için geliyor,” diyor Kadim Büyücü Billy’ye. Söz konusu Kızları? Hespera ve Kalypso tarafından oynanan Helen Mirren ve Lucy Liu.

Shazam! Tanrıların Öfkesi oradaki tüm Warner Bros. hayranları için burunda biraz mizah var. Billy, Hespera ile konuştuğunda, “tüm hızlı ve Öfkeli filmler”, birkaç filmde Helen’in Kraliçe rolüne bir selam Hızlı filmler.

Fragman ayrıca bir fikir verir Rachel Zegler’ın karakter. Aynı zamanda Atlas’ın kızıdır, ancak görünüşe göre kız kardeşleriyle aynı tarafta olmayabilir. Karakter adı resmi olarak açıklanmadı, ancak hayranlar onun Antaeus’u oynadığına inanıyor. Fragman sırasında bir noktada, Rache’nin karakteri ve Freddy, birisiyle veya biriyle savaşmak için birlikte çalışıyor gibi görünüyor. bir şey.

Rachel Zegler
Rachel Zegler ‘Shazam’da! Tanrıların Öfkesi fragmanı. (Warner Bros.)

Zachary Levi Billy’nin süper kahramanı ikinci benliği Shazam olarak geri döndü. asher meleği ayrıca Billy olarak geri döner. Adam Brody, Megan İyi, Michelle Borth, ross uşakve DJ Cotrona Billy’nin kardeşlerinin süper kahraman versiyonunu oynayın.

Shazam! Tanrıların Öfkesi Başlangıçta 1 Nisan 2022’de vizyona girecekti. Filmi 2023’e bile iten birkaç gecikmeden sonra, Shazam devam filmi 21 Aralık 2022’ye ertelendi. Film, sinemalarda gösterime girdikten 45 gün sonra HBO Max’te yayınlanabilecek.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/shazam-2-trailer-rachel-zegler-comic-con-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir