Rachel Zegler, Erkek Arkadaşı Josh Andres Rivera ile Ekranda Yeniden Bir Araya Geliyor


Onlar haraç olarak gönüllü!

Batı Yakası Hikayesi ortak yıldızlar ve IRL çifti Josh Andres Rivera ve Rachel Zegler Merakla beklenen dizide yan yana oynayacak Açlık Oyunları prequel, Lionsgate 15 Haziran’ı doğruladı.

27 yaşındaki Josh, 10. yıllık Açlık Oyunları’nda 2. Mıntıka’dan bir haraç için akıl hocası olan ve genç Coriolanus Snow’un yakın arkadaşı olan Sejanus Plinth’i oynayacağından, ihtimaller onların lehine olacak. Tom Blyth. Bu arada, 21 yaşındaki Rachel, Snow’un akıl hocalığı yaptığı, yoksul 12. Bölge’den bir övgü olan Lucy Gray Baird olarak oynayacak. Ve ICYMI, OG filmlerinde Panem’in zalim Başkanı olmaya devam ediyor.

Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı kesinlikle birlikte geçirdikleri son projeden çok uzak, ki bu da tesadüfen tanıştıkları yerdi. Ne yazık ki ikili, Steven Spielberg’in müzikalinin tanıtımını yaparken bile aşklarını gizli tutmaya çalıştı. (Aralık ayında Rachel, Josh’a sarılması da dahil olmak üzere, ona “büyük bir aşk” hissettiren bir dizi fotoğraf yayınladı.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334718/west-side-story-s-rachel-zegler-and-boyfriend-josh-andres-rivera-are-reuniting-onscreen?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel