Rachel Weisz Düşük Yaptığını Açıkladı – Hollywood Life


Rachel Weisz


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Todd Williamson/JanuaryImages/Shutterstock

ingiliz aktrist Rachel Weisz 17 Mayıs Çarşamba günü düşük yaptığı konusunda samimi oldu. Haber Ajanları. 53 yaşındaki Rachel, yeni dizisi hakkında konuşurken konuyu ele aldı. Ölü Zil Sesleribaşarılı doğumlara ve düşüklere tanık olan ikiz jinekologları canlandırdığı. Gerçekçi sahnelerin aldığı eleştirilere değinerek, “Sanırım muhtemelen şaşırdım çünkü bu hikayeyi tam da kadın deneyimiyle ilgili anlatıyordum ve abartılmış ya da fazla dramatize edilmiş gibi görünmüyordu… Kadınlar düşük yapıyor, ben’ Düşük yaptın, bu yüzden aniden vücudundan kan çıktığını görüyorsun ve bunların hepsi bir kadının hayatta olma deneyiminin bir parçası.

Rachel, çok özel biri olduğu için hamileliği kaybetmekten ilk kez bahsediyordu. Düşükün ne zaman gerçekleştiğini açıklamadı. bu Mumya aktris James Bond ile evli, Daniel Craig. Çiftin 4 yaşında bir kızı var. Lütufve Rachel’ın eski eşinden de 16 yaşında bir oğlu var. darren aronofsky. Bu arada, 55 yaşındaki Daniel, 31 yaşındaki bir kızı paylaşıyor. Elaeski karısıyla, Fiona Loudon. Kızlarını dünyaya getirdiklerinde Rachel ve Daniel sırasıyla 48 ve 51 yaşındaydılar.

Rachel Weisz
Rachel Weisz, düşük yaptığı hakkında ilk kez Mayıs 2023’te konuştu (Fotoğraf: Todd Williamson/JanuaryImages/Shutterstock)

2018’deki bir görünüm sırasında Stephen Colbert ile Geç Gösteri, Rachel kızı hakkında nadir bir yorum yaptı. “O çok benziyor [her father]”diye açıkladı. Grace’in mirası devraldığı gece geç saatlerde yapılan talk show sunucusuyla şakalaştı. Bıçaklar Çıktı yıldızın “çelik mavisi gözleri ve büyük omuzları.”

Rachel’ın röportajı sırasında Yeni Temsilciler, ayrıca Amerika’nın kürtaj karşıtı hareketinden, silahlı şiddetinden ve bazı politikacıların kürtajı kınarken ölüm cezasını desteklemesinden duyduğu hayal kırıklığından bahsetti. “Hayatın iki ucunun da farklı kuralları var, çok garip… Çocuklar doğmak zorunda ama onlar için ücretsiz sağlık hizmeti olmayacak. Beş yaşın altındaki çocuklar için ücretsiz okul yok” dedi.

“Ve şimdi, okulda bir saldırı tüfeğiyle vurulma ihtimalin her geçen gün artıyor gibi görünüyor,” diye ekledi. “Yaşamın sonunda can alabilirsin; hükümet ölmeyi hak ettiğinizi söylemeyi seçebilir. Ancak hayatın başlangıcında bir kadının başka seçeneği yoktur. Bunu nasıl mantıklı kılıyorsun?”

Rachel ayrıca kızının Londra’da eğitim gördüğünü ve kürtaj tamamen yasadışı hale gelirse Amerika’ya asla taşınmayacağını söyledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/rachel-weisz-suffered-miscarriage/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir