Rachel ve Zach’in Fantezi Süiti Randevu Yanlış Gidiyor – Hollywood Life


rachel recchia


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Zach Shallcross ile olan ilişkisine daha çok güveniyordu. Rachel Recchia fantezi süitinin gündüz bölümünden sonra hiç olmadığı kadar bekarlığa veda. Gösterinin sonunda ona evlenme teklif edecek kişinin kendisi olacağından emindi. İkisi geceyi birlikte fantezi süitinde geçirmeyi seçtiler ama Rachel’ın aklında hâlâ başka şeyler vardı. Ne de olsa, her ikisi ile de başarılı fantezi süit randevuları vardı. Tino Franco ve Aven Jonesve o adamlardan herhangi birinin gitmesine nasıl izin verebileceğini bilmiyordu.

Ertesi sabah, ikisi arasında gözle görülür şekilde garip şeyler oldu ve Zach’in önceki gece işlerin nasıl gittiği konusunda kuşkusuz “kafası karıştı”. “Rachel ile fantezi süit gecesi beklediğim gece değildi,” diye itiraf etti Zach. “Din, politika ve diğer şeyler hakkında önemli bir konuşma yapıyoruz ve Rachel, bu kadar erken yaşta evliliğe hazır olmadığım korkusunu dile getirdi. Ben, senin için buradayım merak etme. Ama gerçekten kararlıydı. Ben… beni ikinci tahmin mi ediyorsun? Bu bir sürpriz oldu. Sanki iki yabancıydık. Rachel’ın endişeleri birdenbire ortaya çıktı ve bence dürüst olmak gerekirse s*ktir ediyorum. Ön plana çıkıyordu.”

rachel recchia zahc
Rachel ve Zach bu sezonun başlarında. (ABC)

Zach endişelerini ev sahipliği yapmaya karar verdi. Jesse Palmer. Olanları anlatırken duygulandı ve Jesse’ye durum hakkında “tamamen kaybolmuş” hissettiğini söyledi. Zach, “Fantezi süitindeyken işler hemen farklıydı,” dedi. “Birlikte olmamız, bu duygu 180 derece aldı. O farklıydı, ben farklıydım. Benim için garip olan şey, kameralar uzaktayken ve sadece o ve ben konuşurken, gerçek benliğini göstermiyormuş gibi hissettim. Bazen gerçek dışıydı. ”

Ayrıca Rachel’ın sadece birkaç aylıkken yaşıyla (25) neden bu kadar endişelendiği konusunda kafasının karıştığını da itiraf etti. Zach, “Bununla kendimi kör hissettim,” dedi. “Köşedeki tekliflerle, bu beklediğim en son şeydi. Bu kadınla geleceğimi gördüğümü sanıyordum. Tamamen midem bulandı.”

Zach, Rachel’a gül töreninden önce nasıl hissettiğini söylemesi gerektiğini biliyordu, bu yüzden kamerada bunun hakkında başka bir konuşma yaptılar. Ancak, bu konuşmanın nasıl gittiğini önümüzdeki haftaya kadar görmeyeceğiz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/06/the-bachelorette-rachel-zach-fantasy-suite-date/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir