Rachel McAdams, Tamamen Fetch Annelik Geçişini Düşünüyor


Rachel McAdams hem ekranda hem de ekran dışında havalı anne rolünü sallıyor.

Aktris, yakında çıkacak olan film uyarlamasında kahramanın annesini canlandırıyor. Judy Blume‘nin ikonik romanı Orada mısın Tanrım? Benim, Margaret. 5 yaşındaki oğlunu ve 2 yaşındaki kızını eşiyle paylaşan Rachel ikinci kez oluyor. Jamie Linden, gerçek hayatta anne olduğundan beri bir anneyi oynadı. (Karakterinin 2020’lerin sonunda bir bebeği var. Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga’nın Hikayesi.)

“Bir anneyi anne olarak oynamak harika” Kötü Kızlar yıldız özel olarak E’ye söyledi! Haberler. “Geçmişte, muhtemelen son on yılda anneleri oynadım. Ama bunu gerçek hayatınızda da oynadığınızda farklı bir deneyim oluyor.”

Rachel devam etti, “Bunu getirmek harikaydı. Anlamamak için o kadar çok çalışmanıza veya gergin olmanıza gerek yok. Her zaman her türden farklı karakteri canlandırmayı umuyorum ve bir anneyi oynamak gerçek bir ayrıcalık.”

Orada mısın Tanrım? Benim, Margaret tarafından canlandırılan Margaret Simon’ın reşit olma öyküsünü anlatıyor. Karınca Adam ve Yaban Arısı yıldız Abby Ryder Fortson. Rachel hem karakteri Barbara Simon hem de pre-teen ile özdeşleşiyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372720/rachel-mcadams-reflects-on-her-totally-fetch-motherhood-transitiononscreen-and-irl?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir