Rachel Hollis, Dave Hollis’in Ölümünden 4 Ay Sonra “Yoğun” Üzerine Düşünüyor


“Birinin emlak eşyalarını işleme koymaya çalışmanın ne kadar yoğun olduğuna dair kelimelerim bile yok.” Kız Yüzünü Yıka yazar paylaştı “Bunu hayatımda hiç düşünmemiştim. Mesela, biri öldüğünde ne olur? Ve birisi faturaları ödemek zorunda, birileri – onların fiziksel eşyalarını ne yapıyorsun?”

Rachel, merhum eski kocasının mal varlığını tasnif eden işin bile erkek arkadaşı da dahil olmak üzere üç kişinin daha yardımını gerektireceğini kaydetti. Ancak Dave’in ani ölümü, 40 yaşındaki çocuğun aşırı hızlanmasına ve herkesin, hatta ebeveynlerinin bile işlerini düzene sokmasına neden oldu.

Podcast’te “Onlarla şaka yapıyordum ama şaka yapmıyorum” dedi. “Bunu biz kızlara yapmayın. Öldüğünüzde yapmayın, bırakın her şeyi biz anlayalım.”

Kişisel gelişim gurusu devam etti, “Kimse bunu düşünmek istemiyor ama bu gerçek. Ve bir şeylerin olabileceği ve senin burada olmayabileceğin gerçeğini göz ardı etmek bence çok tehlikeli.”

Mikrofonu kapatmadan önce Rachel, avukatının, ölümü durumunda çocukları için “dört katmanlı” yedek vasi seçmesini tavsiye ettiğini açıkladı.

“Dört kat yetişkinin başına bir şey geldiyse, bu kıyamettir,” diye alay etti. “Çocuklar kendilerini yetiştirecekler.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375953/rachel-hollis-reflects-on-%22unbelievably-intense%22-4-months-after-ex-husband-dave-hollis-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir