Rachel Brosnahan Kate Spade Teyzesini Ölümünün 5. Yıldönümünde Kutluyor


Rachel Brosnahan, 2022 Emmy Ödülleri’nde Bayan Maisel’in Son Sezonuyla Dalga Geçiyor

rachel brosnahan merhum teyzesinin büyülü anlarını kutluyor Kate Maça hayatına getirdi.

Muhteşem Bayan Maisel yıldızı, ölüm yıldönümünde moda tasarımcısı için yürek burkan bir övgü kaleme aldı.

Rachel, 5 Haziran’da yaptığı bir gönderide, “Son zamanlarda Katy’yi çok düşünüyorum çünkü 10 yıl önce, Broadway’de ilk kez sahneye çıktığımda, o benim fazladan yatak odasında kalmama izin verirken ben yaşam durumumu anlamaya çalışıyordum,” diye yazdı. kendisinin ve Kate’in sahilde bebekken çekilmiş bir fotoğrafı. “Provadayken beni her gece aile yemeklerine dahil etti ve teknik ve ön izlemeden eve geldiğimde benim için buzdolabında fazladan yiyecek saklardı.”

32 yaşındaki moda kralının konu oyunculuğa geldiğinde çocukluk oyunlarına kadar gösterdiği sarsılmaz desteğe dikkat çekti.

Rachel, “Her zaman oyun hakkında soru sorardı ve açılış gecemize zilleri (ve en muhteşem kıyafeti) takmış olarak gelirdi,” diye devam etti Rachel. “Gurur duyduğu için dizlerinin arasından ağladığını söyledi. Ama bu deneyimde yalnız değilim. Katy’nin büyüsü buydu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376420/rachel-brosnahan-recalls-aunt-kate-spade-s-%22magic%22-on-5th-anniversary-of-her-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir