Rachel Bilson, Eski Hayden Christensen ve Briar Rose LAX’te Göründü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Rachel Bilson, Eski Hayden Christensen ve Briar Rose LAX'te Göründü: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: ZAMU / BACKGRID

dost canlısı eski sevgililer rachel bilson Ve Hayden Christensen küçük bir ayrılığın birlikte ebeveynlik yapmalarına engel olmasına izin vermiyorlar. İkili, 31 Mart Cuma günü LAX havaalanında kızlarıyla birlikte görüldü. yaban Gülü, 8, bir uçuştan önce. Fotoğraflarda, 41 yaşındaki Rachel, bol gri pantolon, gri üst ve bir çift klasik damalı minibüsten oluşan rahat bir takıma sahipti. Şık bir çift tonla aksesuar taktı ve seyahat günü için saçlarını uzun giydi. bu Yıldız Savaşları 41 yaşındaki aktör, havasını gri pantolon ve tişört, kahverengi spor ayakkabı, siyah ceket ve siyah top şapka ile eşleştirdi. Ayrıca güneş gözlüğü takıyordu ve dünya merkezindeki bir kapıya doğru ilerlerken elinde bir kahve fincanı taşıyordu. Briar Rose turkuaz bir tayt ve ona uygun bir sweatshirt giymişti ve sevimli bir şekilde sarılmış bir battaniye ve iPad taşıyordu.

Rachel Bilson, Hayden Christensen, Briar Rose
Rachel, Hayden ve Briar Rose, 31 Mart 2023’te LAX’te görüldü. (ZAMU / BACKGRID)

Diğer fotoğraflarda ise Tulum Oyuncu, yürürken kolunu kızının omzuna koydu, asistanın bagaja yardım etmesi ve Hayden’ın hemen arkasından yürümesi. Birlikte seyahat eden eski sevgililerin görüntüsü, şaşırtıcı bir şekilde, nadir değildir. Daha önce Aralık ayında tatil için Hayden’ın anavatanı Kanada’ya gelirken görülmüşlerdi. Ve Rachel, ne olursa olsun, kızlarını ilk sıraya koyma konusunda açıktı.

“Benim için en önemlisi Briar’ın iyi, güvende ve istikrarlı olması” OK. şap anlattı İNSANLAR içinde 2018 röportajı. “Neyle uğraşıyor olursam olayım, ne kadar acıtıyor olursam olayım, ne kadar öfkem olursa olsun, her şey onunla ilgili.” “Aşkın” sette tanıştığı aksiyon yıldızıyla ortak ebeveynlik ilişkisinin bir parçası olması gerektiğini de sözlerine ekledi. Tulum 2008’de. “Briar’ın en çok sevdiği insanlar tarafından sevildiğini hissetmeye ihtiyacı var,” diye açıkladı. “Koşulsuz bir sevgisi var, bu yüzden bence iyi gidiyoruz.”

Hayden Christensen ve Rachel Bilson
Doğrulanmış

Hayden ve Rachel nişanlıydılar, ancak 2017’de, kızlarının 2014’teki doğumundan sadece iki buçuk yıl sonra, Hayden ve Rachel arasında flört söylentilerinin ortasında ayrıldılar. Amerikan korku hikayesi aktris Emma roberts.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/rachel-bilson-hayden-christensen-briar-rose-lax-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir