QVC’de 2.000’den Fazla Kara Cuma Fırsatı Var: Tarte, T3, NFL ve Daha Fazlası


Bu makale QVC tarafından desteklenmektedir. Bu ürünler, onları sevdiğimiz ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşündüğümüz için QVC’den seçildi. Bağlantılarımızdan bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E tarafından değil!.

Kara Cuma fırsatları burada, yani mağazanızı açıp bazı indirimler kazanmanın zamanı geldi. Alışveriş yapacak uzun bir insan listeniz varsa, işleri kolaylaştırın ve tüm bu alışverişi tek bir mağazada yapın. QVC, moda, güzellik ve ev dahil olmak üzere tüm ürün kategorilerinde büyük fırsatlar sunan nihai alışveriş noktanızdır.

QVC dahil olmak üzere favori markalarımızdan bazılarında 2.000’den fazla üründe indirim yaptı. tart, Peter Thomas Roth, Yalınayak Düşler, T3, NFL, Mutfak yardımı, klinik, L’Occitane, Anastasia Beverly Tepeleri, Le Creusetve Dyson. Ne satın alacağınızdan emin değil misiniz? İşte öne çıkan bazı seçimler QVC Kara Cuma İndirimi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355600/qvc-has-2000+-black-friday-deals:-tarte-peter-thomas-roth-barefoot-dreams-t3-nfl-dyson-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir