QVC Exclusive tarte Maracuja Juicy Glow Fondöten ve Fırça Seti’ni edinin


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Sahip olunması gereken en taze güzellik lansmanı size tek ve tek bir yerden geliyor ekşi kozmetik!

Serinin son indirimi, ultra popüler maracuja koleksiyonuna bir ektir, yani iyi olacağını bilirsiniz. Yepyeni tarte güzellik ürünü, Maracuja Sulu Glow Tint Vakfı, Bu, size şimdiye kadarki en nemli ten rengini verecek, kurulabilir, orta kapsamlı bir formüldür. Bu yeni tarte fondötenden sadece birkaç kez sürün ve ince çizgilerin, kırışıklıkların, gözeneklerin ve daha fazlasının görünümü, bir IRL güzellik filtresi gibi tamamen bulanıklaşacak! Su geçirmezdir, kokusuzdur ve cildi dolgunlaştıran ve tazeleyen hyaluronik asitle doludur.

En iyi kısım? Lansman şu anda QVC’de özel bir set olarak mevcut, burada fondöteni 23 renginden herhangi birinde ve tarte karıştırma fırçasıyla yakalayabilirsiniz. QVC’deki yepyeni tarte fondöten lansmanını ve ayrıca en yüksek puan alan cilt bakımı ve makyajıyla ilgili diğer harika tarte fırsatlarını satın almak için aşağı kaydırın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364513/shop-qvc-s-exclusive-launch-of-the-tarte-maracuja-juicy-glow-foundation-and-brush-set?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir