Quinta Brunson’ın Makyaj Sanatçısı, 2022 Emmy Görünümünün Arkasındaki Sırları Paylaştı


Okul resmen oturumda ve biz öğrenmeye hazırız.

12 Eylül’deki 2022 Emmy Ödülleri için, Abbott İlköğretim Okulu yaratıcı Quinta Brunson birden fazla şekilde ortaya çıktı ve gölgede kaldı. Bir yılda üç Emmy adaylığı kazanan ilk Siyah kadın olarak tarihe geçen aktris, Dolce ve Gabbana’nın yüksek yırtmaçlarıyla parıldayan çikolatalı bir elbise giydiğinde kırmızı halıda göz kamaştırdı. (Buradaki kırmızı halıdaki her bakışı görün.)

Quinta, “Güzel, kahverengi, güzel, ufacık minik Jessica Rabbit istedim” dedi. Laverne Cox Live From E! sırasında

Görünüşü, zahmetsiz makyajıyla tamamlandı. Ve 32 yaşındaki makyaj sanatçısı olarak, Renee Loiz kaydetti, nihai ürün tamamen tasarım gereğidir. Renée, E! Haberler. “Güzel gözleri var, bu yüzden odak noktası olmak istiyorum.”

Doğru tonları seçmeye gelince, bunu kapsamlı planlamaya kadar tebeşirleyin. “Elbisesi bronz, bakır ve altındı” dedi. “Bu yüzden, Emmy’nin büyüleyici görünümünü gerçekten tamamlamak için kesinlikle bu renklerle oynamak istedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345831/quinta-brunson-s-makeup-artist-shares-the-secrets-behind-the-actress-a-plus-emmys-look?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir