Queer Eye’dan Tan France, Kocası Rob ile 2 Numaralı Bebeği Karşılıyor


İşler daha iyi olmaya devam ediyor Tan Fransa ve onun ailesi.

bu tuhaf göz moda uzmanı ve kocası Rob Fransa ikinci çocuklarını kucaklarına aldılar.

Tan, “Geçen hafta sonu doğan 2 numaralı erkek bebek Isaac France hoş geldin” diye yazdı. instagram 30 Mayıs’ta çiftin fotoğrafları yanında; oğulları İsmail Fransa, 22 aylık ve yenidoğanları. “O bizim küçük ailemizi mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Ve bize bir insanın verebileceği en büyük hediyeyi verdiği için inanılmaz savaşçı vekil annemize çok teşekkür ederim.”

Elbette Netflix dizisindeki rol arkadaşları bu habere çok sevindi.

“Dünyanın yeni güzel bebeğinizle tanıştığı için çok mutluyum!!!” karamo kahverengi yorum yaptı “Ne mübarek bir aile!” Katma Jonathan Van Ness, “Awee Tannay!!!! En tatlı aile.” İçeri girdi bobby berk“Bebeklerimin bebekleri oluyor.”

Isaac’in gelişi, Tan’ın kendisinin ve Rob’un ailelerini büyüttüğünü paylaşmasının üzerinden bir aydan biraz daha uzun bir süre geçmiştir.

“Ayın üzerindeyiz” Modada Sonraki yıldızı, Bobbie’s’in 13 Nisan’daki bölümünde söyledi Süt Sarhoş dijital ses dosyası. “Bunu uzun zamandır istiyorduk. Birden fazla istediğimizi her zaman biliyorduk. Ve evet, çok uzun bir süre sonra gelmemiz gerekiyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375919/lessigreaterqueer-eyelessigreater-s-tan-france-welcomes-baby-no.-2-with-husband-rob-france?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir