Queer Eye’dan Bobby Berk Neden New Orleans Sezonunun Kaotik Olduğunu Söylüyor?


Bobby, programa ek olarak, gösterinin yeni ortamının duruşmalara benzersiz bir soluk getirdiğini söyledi.

“New Orleans’ın kendine has bir kültürü var” dedi. “ABD’deki diğer hiçbir şehre benzemiyor. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız Cajun ve Creole kültürü. Neredeyse farklı bir ülkede olmak gibi ve bunu en iyi şekilde söylüyorum. mimariden yemeklere, Amerika’da başka hiçbir yerde duymadığınız aksanlara kadar.”

Gelecek sezonun zamanı geldiğinde Bobby, kendisinin ve oyuncu kadrosunun nereye gitmek istedikleri konusunda çok özel fikirleri olduğunu söyledi.

“Listemiz kesinlikle 60 dereceyi geçmeyen yerlerden oluşuyor” diye şaka yaptı. “İngiltere’ye gitmeyi çok isteriz. Uluslararası olmayı çok isteriz.”

Buna ek olarak, Bobby’nin eyalet tarafını kapsayacak yeni bölgeler için bazı fikirleri vardı.

“Kuzeybatı Pasifik’i vurmayı çok isteriz. Batı’da gerçekten hiç film çekmedik” dedi. “Yedi yıldır Güney ve Doğu’dayız, Japonya’yı sayarsanız, şimdi sekiz sezondur. Yani evet, Batı’ya gitmeyi çok isteriz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337731/why-bobby-berk-says-queer-eye-s-upcoming-new-orleans-season-is-more-chaotic-than-ever?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir