Queens of Drag Yarışı Neden All Stars 7 Geri Dönmek İstiyor?


üçüncü sezon için Kısa mesafeli araba yarışı kazanan Rajagösterinin podyumunda ilk kez yürüdüğünden bu yana geçen on yılda ne kadar büyüdüğünü hayranlara ve yargıçlara göstermek için benzer bir istek vardı.

“Hepimiz gösterişçi ve narsistiz” diye şaka yaptı. “Öyleyse neden tekrar televizyona çıkıp gösteriş yapmıyorsunuz? Benim için 11 yıl oldu, bu yüzden insanlara evrimimi gerçekten göstermek istedim.”

Vivienneaçılış sezonunu kim kazandı RuPaul’un Drag Yarışı İngilteredaha da özel bir hedefle geldi: insanların yanıldığını kanıtlamak.

“Diğer kişi soyuldu” durumunu deneyimleyerek kesinlikle sezonumdan çıktım.” dedi. “Burası asla güzel bir yer değil. Kariyerimin gittiği noktadan memnunum. ‘Evet, bu galibiyeti hak ettim’i göstermek istedim.”

İçin Tuck Trinitykim dördüncü bitirdi Kısa mesafeli araba yarışı dokuzuncu sezon, ortak kazanan olarak taçlandırılmadan önce Tüm Yıldızlar 4 ile Monét X Değiştirher şey önceki deneyimleri sırasında sahip olduğu gardını indirmesiyle ilgiliydi.

“İlk iki kez [on the show]”Gerçekten rekabetçiydim” dedi Trinity. “Bu sefer tabii ki kazanmak istedim. Ama gerçekten sadece eğlenmek istiyordum. Tüm deneyimi almak istedim çünkü ilk iki sefer bunu gerçekten yapmadım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331595/why-the-queens-of-rupaul-s-drag-race-all-stars-7-wanted-to-return-to-add-to-their-legacies?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel