Quantum Leap’in Aksiyon Dolu İlk Fragmanı Burada


NBC, izleyicileri bir kez daha zaman yolculuğuna çıkarıyor.

Ağ, ilk fragmanını yayınladı Kuantum Sıçraması 8 Eylül’de ve 90’ların sevilen televizyon programında olduğu gibi, devamı ağzına kadar aksiyonla dolu görünüyor.

Fragmanda fizikçi Ben Song ile tanışıyoruz (Raymond Lee), kendini 1985 yılında ve bir başkasının vücudunda bulmuştur. Ancak ne olduğunu anlamaya çalışmadan önce, bir banka alarmı çalarken kendisine doğru koşan bir grup soyguncunun kaçış şoförünün vücudunda olduğunu fark eder.

Neyse ki Ben için, soyguncular yalnız değil. Onlarla birlikte Addison Augustine (Caitlin Bassett), Ben’e gelecekten gelen bir hologram olduğunu çabucak bildirir.

Addison, soygundan zarar görmeden çıktıklarında, “Adın Dr. Ben Song. 2022 yılındansın,” dedi. “Quantum Leap adlı çok gizli bir projede baş fizikçisiniz. Siz bir zaman yolcususunuz.”

Yine de herhangi bir zaman yolcusu değil. Addison, “Onlara veya etraflarındaki birine yardım etmek için insanların arasına atlarsınız, tarihi daha iyiye doğru değiştirirsiniz” diye ekliyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345566/quantum-leap-s-action-packed-first-trailer-is-here?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir