Pullu Gelinlik – Hollywood Life


taraji p henson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Taraji P. Henson 26 Haziran’daki 2022 BET Ödülleri’nde en çok hostes olan hostes oldu. 51 yaşındaki, boynuna dolanan tek omuz askısı ile dar, gri pullu bir elbise giydiğinde muhteşem görünüyordu.

taraji p henson
Taraji P. Henson, 26 Haziran’da yapılacak 2022 BET Ödülleri’nde yandan uyluk yüksekliğinde bir yırtmaçlı, bu dar gri pullu elbise içinde çarpıcı görünüyordu. (John Salangsang/Shutterstock)

Taraji’nin ışıltılı elbisesi eteğin yanlarında yırtmaçlara sahipti ve platform pompalar, arkası kaygan orta parçalı bir topuz ve koyu kırmızı bir dudak ile aksesuarlandırdı.

Taraji, bir gece önce dar, uzun kollu neon yeşili bir mini elbise giyerek bir akşam yemeğine katıldığında BET ödüllerinin tanıtımını yaptı. Minik frak tamamen boncuklu püsküllerle kaplıydı ve yakası sarkıyordu ve bol dekolte ortaya çıkıyordu.

Taraji, tonlanmış bacaklarını sergileyen bir çift metalik gümüş sivri burunlu pompanın yanı sıra yeşil bir kutu debriyaj ile aksesuarlandı. Cazibesine gelince, saçlarını ortadan ikiye ayırmış ve geriye doğru taramışken, kalın bir kedi gözü kalemi ile boğucu dumanlı bir göz ve parlak çıplak bir dudak görünümünü tamamlıyordu.

Taraji son zamanlarda kıyafetleriyle adından söz ettiriyor ve bu görünümlerin yanı sıra 25 Haziran’da Hollywood’daki TCL Chinese Theatre’da Minions: The Rise of Gru’nun galasına katıldı. Etkinlik için Taraji parlak mavi bir The Attico mini giydi. kalın tüylü, kuş tüyü yakalı, dar payetli etekli elbise.

Taraji, elbisesini büyük boy siyah ve kahverengi, yuvarlak ombre güneş gözlüğü ve bir çift örgü pblue kare burunlu askılı topuklu ayakkabılarla şekillendirdi. Kıvırcık saçlarını ikiye ayırdı ve yarısını geriye doğru kırparak ortadan ikiye ayırdı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/26/taraji-p-henson-bet-awards-2022-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir