Prömiyer Tarihlerine Yönelik Bu Kılavuzla Yaz TV Programlarınızı Planlayın


Hava resmen güneşli ve 75, peki bu bizim için ne anlama geliyor? Biraz televizyon izleme zamanı!

Güneşi batırmakla geçen güzel ve uzun bir günün ardından AC’de tıka basa atacağınız yeni bir gösteri arıyorsanız, şansınız yaver gidiyor. Bu yaz küçük ekranlarımıza gelen şovların tüm prömiyer tarihlerinin bir listesini derledik. Yani, ister gerçek bir suç bağımlısı olun, ister ekrandaki realite draması için yaşıyor olun, tam size göre olan bizde var.

Yaza bir sıçrama ile başlayarak, üçüncü sezon geliyor Şemsiye Akademisiayrıca The CW’nin üçüncü sezonu Wellington Paranormal 22 Haziran’da. Ama bekleyin, dahası var. bu Mike Minogue-neden olmuş Gölgelerde Ne Yapıyoruz? spinoff bir değil iki bölümle başlayacak.

Ve June’un bizim için sakladığı daha çok şey var. yazarından Sevdiğim Tüm Erkeklere Önceki Prime Video geliyor Yaz Güzelleştim 17 Haziran’da. Artı, En sevdiğimiz üçlü—aka selena Gomez, Martin Kısa ve Steve Martin– ikinci sezon için dönüş Sadece Binadaki Cinayetler 22 Haziran’da.

Ama hepsi bu değil! Diğer heyecan verici geri dönüşler hayranların favorilerini içerdiğinden, görüntüleme partisi grubu sohbetlerinizi canlandırın Büyük kardeş ve bekarlığa veda. Bu sezon bekarlığa veda önde gelen iki hanımefendi yer alacak—Gabby Windey ve Rachel Recchia-aşkı bulma yolculuğunda.

İzleme listemizde bir sonraki sırada Discovery+ yakında çıkacak senaryosuz dizi, Büyücülük Keşa. dizi izlenecek Keşa dahil olmak üzere ünlü arkadaşlarının yardımıyla doğaüstü şeyleri keşfederken Whitney Cummings ve betty kim.

Yayınlanmasına kadar gün sayacak mıyız? Peki, Kimsek oyuz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333255/plan-your-summer-tv-schedules-with-this-guide-to-all-the-premiere-dates?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel