Priyanka Chopra’nın Bebek Malti’nin Yeni Fotoğrafı Onun Bir Fashionista Olduğunu Kanıtladı


Yapım aşamasında bir moda ikonu olmak için asla erken değildir.

Priyanka Chopra ve Nick Jonas‘ kız evlat malti sadece 6 aylık ama şimdiden en büyük moda trendlerinden birini sallıyor. Mini moda tutkunu, annesinin Instagram’da paylaştığı yeni bir fotoğrafta sevimli bir kot şapka taktı. İçinde Baywatch 7 Temmuz yıldız İletiuzun zamandır arkadaşına adanan Tamanna Duttyazdı: “22 yıl ve artmaya devam ediyor.. ve şimdi bebeklerimizle.. seni seviyorum.”

Yüzü beyaz bir kalp emojisi ile kaplı olan Malti de resimde açık pembe bir ceket giyiyor gibi görünüyor, bu da Priyanka’nın küçük çocuğunu gri bir bebek karyolasında tuttuğunu gösteriyor.

Priyanka’nın kız çocuğu da zaten açık havayı seviyor gibi görünüyor. Aktrisin Instagram Hikayesinde, Nick ve yakın arkadaşları ile birlikte güvenli bir şekilde sarılı ve bir battaniyeye gizlenmiş görünen Malti ile Tahoe Gölü’ne yaptığı gezinin bir videosunu yeniden yayınladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337234/priyanka-chopra-shares-new-photo-of-baby-malti-and-proves-she-s-a-mini-fashionista?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir