Priyanka Chopra ve Nick Jonas, Kızları Malti’yi Mumbai’ye Getiriyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


priyanka chopra nick jonas malti


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Priyanka Chopra kızını memleketi Hindistan’a getiriyor. Aktris, 31 Mart’ta küçük kızıyla birlikte Mumbai’ye gelirken fotoğraflandı. Maltı Jonasve koca, Nick Jonas, yedekte. Havaalanında hayranlarla dolup taşan üç kişilik aile, arabalarına binmeden önce fotoğraf çektirmek için durdu. Priyanka, parlak pembe kısa bir üst ve ona uygun, uyluk hizasında yırtmaçlı bir etekle büyüleyici görünüyordu. Şık ama rahat görünümünü spor ayakkabı ve güneş gözlüğü ile tamamladı.

nick jonas priyanka chopra
Nick ve Priyanka, Malti ile Mumbai’de. (MEGA)

Priyanka ve Nick, küçük kızlarını çoğunlukla halkın gözünden uzak tutmuş olsalar da, birkaç fotoğraf çekmek için onu gururla kaldırdılar. Priyanka, Malti’yi kollarına alırken, Nick kalabalığa el sallamasına yardımcı olmak için elini kaldırdı. Muhabbet kuşları da sadece ikisinin fotoğraflarını çekti.

Malti, 2022’nin başlarında üç aylık dönemini doldurduktan sonra Ocak ayında ilk doğum gününü kutladı. Küçük bebek taşıyıcı anne aracılığıyla doğdu ve doğumundan sonra yaklaşık dört ay NICU’da tutulması gerekti. Nick ve Priyanka, hastanede 100 günden fazla kaldıktan sonra onu 2022 Anneler Günü’ne kadar eve getirmeyi başardılar.

priyanka chopra nick jonas malti
Priyanka ve Nick, Malti’yi Mumbai’ye getirir. (MEGA)

Nick, “Küçük kızımızın nihayet eve döndüğü için çok mutluyuz ve Los Angeles’taki Rady Children’s La Jolla ve Cedar Sinai’deki tüm doktorlara, hemşirelere ve uzmanlara her adımda özverili bir şekilde orada olanlara teşekkür etmek istiyoruz” diye yazdı. instagram o zaman. “Bir sonraki bölümümüz şimdi başlıyor ve bebeğimiz gerçekten bir baş belası**. Hadi bakalım M! Annen ve baban seni çok seviyor.” Nick ayrıca, görevinde Priyanka’nın anneliğe “kolaylık ve kararlılıkla” girmesinden de fışkırdı.

Nick ve Priyanka, 2018 baharında çıkmaya başladılar ve o yaz nişanlandılar. Düğümü Kasım ve Aralık 2018’de birçok farklı düğünle bağladılar. Malti, üç yıldan biraz daha uzun bir süre sonra doğdu. Yürümeye başlayan çocuk, ilk kez Ocak 2023’te Jonas Brothers’ın Walk of Fame töreninde halka açıldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/priyanka-chopra-nick-jonas-daughter-malti-mumbai-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir