Priyanka Chopra ve Nick Jonas Ebeveyn Olarak İlk Paskalyayı Kutluyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Nick Jonas Priyanka Chopra


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/REX/Shutterstock


Priyanka Chopra39 ve Nick Jonas29 yaşındaki Paskalya tavşanı bu yıl ekstra özel bir ziyarette bulundu. Çift, ebeveyn olarak ilk Paskalyalarını 17 Nisan’da geçirdi. Priyanka ve Nick, tatili kutlarken çok sayıda tavşan kulağının önünde fotoğraflar ve daha fazlasını yakaladılar. Birlikte öğle yemeğine çıktılar ve hatta Paskalya temalı keklerin tadını çıkardılar!

Priyanka ve Nick, Paskalya’da kız bebeklerinin hiçbir fotoğrafını yayınlamadı. Çift, çocuklarını spot ışıklarından uzak tutmak konusunda kararlı. Ocak 2022’de vekil aracılığıyla bir kız çocuğu karşıladılar. Adını henüz kamuoyuna açıklamadılar.

Çift, kızlarının gelişini teyit ederken yaptığı açıklamada, “Bir bebeği vekil aracılığıyla karşıladığımızı doğrulamaktan çok memnunuz” dedi. “Ailemize odaklandığımız bu özel dönemde saygıyla mahremiyet istiyoruz. Çok teşekkür ederim.”

Paskalya kutlamalarının ardından Priyanka ve Nick birlikte sahilde yürüyüşe çıktılar. Priyanka, kocasıyla yaptığı sahil yürüyüşünün tatlı fotoğraflarını ve bir videosunu paylaştı. “Hayaller nelerden yapılır” diye yazdı. Instagram. Nick basit bir kırmızı kalple yorum yaptı.

Paskalya’yı kutlamadan sadece birkaç hafta önce Priyanka ve Nick, Holi kutlamalarına katıldılar. “Dünyanın bu kadar korkutucu hissettiği bir zamanda biraz neşe bulabilmek çok büyük bir nimet. Herkese mutlu bayramlar. Desi’nin yaptığı gibi holi oynadığınız için arkadaşlarımıza ve ailemize teşekkür ederiz! Kutsanmış hissediyorum, ”Priyanka, Instagram gönderisine başlık attı. Çift, sevimli bir videoda büyük PDA’yı gösterdi.

Nick Jonas Priyanka Chopra
Nick Jonas ve Priyanka Chopra Altın Küre’de. (Deklanşör)

Jonas ailesi bir bütün olarak 2022’de genişliyor. Nick ve Priyanka’nın küçük kızına ek olarak, Joe Jonas32 ve sophie turner, 26, birlikte ikinci çocuklarını bekliyorlar. zaten adında bir kızları var Willaşimdi 1. Sophie’nin hamileliği, Mart 2022’de büyüyen bir bebek yumru ile dışarı çıktığında doğrulandı. Kevin34 ve Danielle Jonas35 yaşında, iki kızı da var, Alena8 ve sevgililer günü5.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/priyanka-chopra-nick-jonas-easter-parents-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir