Priyanka Chopra, Nick Jonas’la Ev Hayatını Açıklıyor: Ayrıntılar – Hollywood Life


Priyanka Chopra ve Nick Jonas


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Priyanka Chopra kocasıyla ev hayatının üzerindeki perdeyi kaldırıyor, Nick Jonas! Yeni bir röportajda, 40 yaşındaki muhteşem Citadel oyuncusu, günlük ev işlerinin samimi ayrıntılarını paylaştı – ve ayrıntılar ah, çok tatlı. “Kocam en nazik, en cömert, nazik, düşünceli adam – ve aynı zamanda son derece zeki ve sabırlı … O benim amigo kızım” dedi. Bugün‘S Hoda Kotb 27 Nisan Perşembe günü.

Priyanka Chopra ve Nick Jonas
Priyanka ve Nick, 18 Nisan 2023’te Londra’daki ‘Citadel’ galasında. (David Fisher/Shutterstock)

Röportajın ilerleyen saatlerinde, daha önce merhum babası tarafından üstlenilen bir role – “amigo kız” rolüne nasıl adım attığını açıkladı. “O benim amigo kızım,” dedi. “O şimdiye kadar birlikte olduğum en güvenli adam. Galibiyetlerimde aşırı heyecanlanıyor. Gecenin sonunda uzantılarımı çıkarıyor. Sahneden indiğimde elbisemi düzeltiyor ve ben halının üzerindeyken doğru göründüğünden emin oluyor. Sabah ilk iş bana kahvemi getiriyor.”

Bebek kızı Malti Marie’yi paylaşan ikilinin derinden aşık olduklarına şüphe yok – aslında, Priyanka’nın övgüsü röportaj boyunca devam etti. “O çok soğukkanlı, başına gelen her şeyi kaldırabilir. Ayrıca bana karşı savunmasız olma yeteneğine de sahip, ”diye açıkladı. “Kocamın yanında kendimi güvende hissediyorum. Bunu herkes için diliyorum.”

Priyanka Chopra ve Nick Jonas
Enerji Verimliliği/BAFTA/Shutterstock

15 Ocak 2022’de taşıyıcı anneden dünyaya gelen kız bebeklerinin erken doğacağı haberini alınca, sakinliğini koruyan kocasını övdü. “Beni omuzlarımdan tuttuğunu hatırlıyorum ve ‘Bana ne yapacağımı söyle çünkü ne yapacağımı bilmiyorum’ dedim. Ve o, ‘Sadece benimle arabaya bin’ dedi. Ve hastaneye gittik. Doğdu ve ilk nefesini aldığı andan bugüne kadar bizden hiç bir zaman ayrı kalmadı,” diye anımsıyordu Priyanka.

Son olarak, kocası ve kızıyla uzun iş günlerinin ardından gerçekleşen iç açıcı bir ritüeli paylaştı. “Bundan sonra müsait değilim,” dedi Hoda’ya. “Banyo zamanı, hikaye zamanı, yatma zamanı yapıyoruz. Ve sonra bizim zamanımız (ben ve Nick için), ister arkadaşlarımızla buluşalım, ister sadece oturup bir film izleyelim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/priyanka-chopra-home-life-nick-jonas-details/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir