Priscilla Presley Malikane Savaşının Ortasında Akşam Yemeği Gezisine Çıkıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Priscilla Presley


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Priscilla Presley77, kızından iki ay sonra, Cumartesi günü West Hollywood, CA’daki Sunset Marquis’te bir akşam yemeğine çıktı. Lisa Marie Presley 12 Ocak’ta beklenmedik bir şekilde 54 yaşında vefat etti. Merhumun eski eşi Elvis Presley Bir ceket ve pantolon içeren tamamen siyah bir kıyafet ve siyah bir yüz maskesi giydiği için dikkatleri üzerine çekmek istemiyor gibiydi. Kızıl saçları dökülmüştü ve çekilen fotoğraflardan birinde, mekandaki bir kapının yanından geçerken biriyle konuşuyormuş gibi görünüyordu.

Priscilla Presley
Priscilla son akşam yemeği gezisinde. (ARKA IZGARA)

Priscilla’nın tek başına geziye çıkıp çıkmadığı veya biriyle dışarı çıkıp çıkmadığı veya onlarla Sunset Marquis’te buluşup buluşmadığı belli değil, ancak yanında yürüyenlerden çekiniyor gibi görünmüyordu. Güzel, kıyafetiyle eşleşen bir çanta da taşıyordu ve fotoğraflarını çeken kameralara bakmıyordu.

Priscilla Presley
Gezi sırasında Priscilla’nın başka bir fotoğrafı. (ARKA IZGARA)

Priscilla’nın son gezisi, torunuyla birlikte olduğu haberlerinin ortasında geliyor Riley Keough, 33, öldüğünden beri Lisa Marie’nin mirası için mücadele ediyor. Riley, merhum yıldızın geride bıraktığı üç kızından biri ve Graceland dahil sahip olduğu her şeyi onlara bıraktığı bildirildi. Priscilla, görünüşe göre kendisi ve en büyük torunu arasındaki kişisel iletişimi durduran güvene meydan okudu.

Geçenlerde bir kaynak, “Hem Riley hem de Priscilla için çok gergin ve yürek burkan birkaç hafta oldu” dedi. Bu gece eğlence. “Riley, annesinin yasını tutuyor ve bir aile üyesiyle bir güven anlaşmazlığıyla uğraşmak zorunda kaldığı için kalbi kırılmış durumda.”

Kaynak ayrıca Priscilla’nın “geçerli bir davası olduğu ve mahkemede galip geleceği konusunda kararlı” olduğunu ve “Riley ve Priscilla’nın yalnızca avukatlar aracılığıyla iletişim kurduğunu” bildirdi. “Mahkemeye hazırlanıyorlar” ve Riley “bu anlaşmazlığı özel olarak çözmeyi tercih etse de” Priscilla “ikna oldu. [2016] belgeler [from the trust] sahtedir.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/19/priscilla-presley-dinner-outing-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir