Priscilla Block Partiyi Country Müziğine Nasıl Getiriyor?


Sırada ne var? Country müzik tutkunlarının “CMT Crossroads” da performans sergilemeyi hayal eden Block’tan bekleyecekleri başka bir şey olabilir. lizzo.

Ne söylerlerdi, soruyorsun?

“‘Gerçek Acıtıyor’ ve ‘Kalın Uyluklar'” diye yanıtlıyor. “Bununla bir karışıklık olabileceğini hissediyorum. Ve ‘Thick Thighs’ sırasında lanet olası Lizzo’nun flütte olmasını istiyorum. Olduğunu görüyorum. İkimizin birlikte twerk yaptığını görüyorum. Sadece bir an olacak.”

Aslında, Priscilla canlı performansları sırasında sık sık, seyirci adını unutursa, tek yapmaları gereken “Thick Thighs” şarkısını aramak ve hemen gelecek diye şaka yapar. Lizzo, eğer oradaysan, tüm bu söylentileri gerçeğe dönüştürelim.

Block, “İnsanların ne düşündüğü hakkında endişelenmeyi bıraktım” dedi. “Ben kıvrımlı bir kızım ve neden bunun hakkında şarkı söyleyemiyorum? Ve sanırım insanlardan gelen yanıtı görünce? Bu, ‘Neden buna sahip olup bununla gurur duymayayım?’ gibi bir şey.”

Oh, ve onun blok partisine gelince? Priscilla, bir şartı olmasına rağmen Kardashianların onur konuğu olmasını ister. “Ev sahipliği yapabilirler! Bu daha da iyi olurdu çünkü eminim onların partisi benimkinden çok daha eğlenceli olurdu!”

Priscilla Block’u herhangi birinden yakalayabilirsiniz. Block Party Tour tarihlerine hoş geldiniz şimdi ekim ayına kadar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327509/new-kid-on-the-block-breakout-country-star-priscilla-block-is-bringing-the-party?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın