Prime Video’nun Kendine Ait Bir Ligi: İlk Teaser’a Bakın


Bunun bir ev koşusu olacağına dair bir his var.

Prime Video, TV uyarlaması için ilk teaser’ı yayınladı. Kendilerine ait bir lig 7 Haziran’da Aksiyon dolu ön izlemede Carson (abbi jacobson) ve Maks (Chante Adams) beyzbol takımındaki yerlerini kazanmak için savaşırlar. Teaser ayrıca tüm takım arkadaşları arasında büyüyen dostluğa da bir bakış sunuyor.

Ayrıca Prime Video, dizinin sekiz bölümünün tamamının 12 Ağustos’ta yayınlanacağını doğruladı.

TV uyarlaması, sevilen filmin Temmuz 1992’de sinemalarda gösterime girmesinden 30 yıl sonra geliyor. geena davis, Tom Hanks, madonna, Rosie O’Donnell ve daha fazlası, yönetmenliğini yaptığı filmde rol aldı. kuruş mareşal.

Ancak gösterinin öncekiyle aynı olmasını beklemeyin. Prime Video, yeni yinelemenin “hem ligde hem de lig dışında sahaya doğru kendi yollarını çizerken yepyeni bir karakter grubunun yolculuğunun ardından ırk ve cinselliğe daha derin bir bakış atacağını” vaat ediyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333537/see-the-first-teaser-for-prime-video-s-a-league-of-their-own-tv-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel