Prime Day: Kindles ve Fire Sticks Dahil Amazon Cihazlarında %60 Tasarruf Edin


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Yılın en çok beklenen indirimi devam ediyor, Amazon Prime Day 2022. Ev, teknoloji, moda ve güzellik ürünlerinde inanılmaz fırsatlar var. İki günlük indirim için bugün son gün. Gözünüze kestirdiğiniz Amazon cihazlarını satın almak için harika bir zaman. Bu indirimleri geçemezsiniz.

Eğer bir Tutuşmak sonsuza kadar, sadece 60 $’a bir tane alabilirsin, tam zamanında, bazı yaz okumaları için. ile yaşamınızı yükseltin akıllı TV’de indirim. Kablo planınızı iptal etmek istiyorsanız, Amazon Ateş Çubuğu 10 dolara satılıyor. ile hedeflerinizin zirvesinde kalın Halo grubu, uykunuzu ve hareketlerinizi izleyen. Normalde bu 100 dolara mal olur, ancak 45 dolara bir tane alabilirsiniz.

Bu zorunlu alışveriş fırsatlarına göz atalım bu Amazon cihazları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337819/amazon-prime-day-kindle-fire-stick-deals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir