Prenses Eugenie Doğum Yaptı, 2 Numaralı Bebeği Jack Brooksbank İle Karşıladı


Prenses Eugenie 2 Numaralı Bebeği Karşılıyor!

Bir kraliyet bebeği daha geldi!

Prenses Eugeniekuzeni Prens William Ve Prens Harry ve amcalarının kızı Prens Andrew ve eski karısı Sarah FergusonYork Düşesi ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

33 yaşındaki bir bebeği karşıladı, Ernest George Ronnie Brooksbankkocası ile jack brooksbank 30 Mayıs’ta. Çiftin yeni gelen abisi katıldı Ağustos Philip Hawke Brooksbank2.

Kraliyet, yeni doğan bebeğin fotoğraflarının yanında “Jack ve ben, küçük oğlumuz Ernest George Ronnie Brooksbank’ın 30 Mayıs 2023 günü saat 20:49’da 7,1 libre olduğu haberini paylaşmak istedik” diye yazdı. Instagram’da paylaştı 5 Haziran “Adını büyük büyük büyük babası George, onun büyük babası George ve benim büyükbabam Ronald’dan almıştır. Augie şimdiden ağabey olmayı çok seviyor.”

Eugenie’nin annesi yakın zamanda yeni torununun yaklaşmakta olan gelişi hakkında boş boş konuşmuştu. “Eh, henüz ne olduğunu bilmiyoruz,” dedi Sarah. HOLA! televizyon, Merhaba! dergisi 18 Mayıs’ta bildirdi. “Ama sanırım bebek Mayıs sonunda doğacak. Yani şimdi her an.”

Eugenie son hamileliğini Ocak ayında açıklamıştı. York Prensesi, Instagram’da Jack’in bebeğinin poposunu öperken görülen oğlunun nadir bir fotoğrafının yanında, “Bu yaz ailemize yeni bir üyenin katılacağını paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyız.” Buckingham Sarayı, Ağustos’un “ağabey olmayı dört gözle beklediğini” de sözlerine ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374842/princess-eugenie-gives-birth-welcomes-baby-no.-2-with-husband-jack-brooksbank?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir