Prenses Eugenie 2 Numaralı Bebeğe Hamile: Sevimli Ortaya Çıkışına Bakın


Kraliyet ailesi bir kez daha büyüyor: Prenses Eugenie hamile!

24 Ocak’ta kızı Sarah Ferguson ve Prens Andrew o ve kocası açıkladı jack brooksbank, 36, ikinci çocuklarını bekliyor. 32 yaşındaki Eugenie, “Bu yaz ailemize yeni bir üyenin katılacağını paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyız.” instagram oğlunun bir fotoğrafının yanında Ağustos Philip Hawke Brooksbank23 aylık, büyüyen karnını öpüyor.

Buckingham Sarayı, çiftin ilk çocuğu olan August’un “ağabey olmayı dört gözle beklediğini” ekledi.

Aslında, Eugenie’nin duyurusu, merhumun dokuzuncu torununun torunu olan Ağustos’tan sadece birkaç gün önce geldi. kraliçe ikinci Elizabeth ve Prens Philip9 Şubat’ta ikinci doğum gününü kutlayacak. Geçen yıl, Ekim 2018’de evlenen Eugenie ve Jack, oğullarının birinci doğum gününü sosyal medyada tatlı aile fotoğraflarıyla kutladılar.

Eugenie, “Küçük kahramanımız Augie’nin 1. Doğum Günü Kutlu Olsun” notunu düştü. instagram İleti. “Gülüşün ve el sallamanla her odayı aydınlatan çok özel bir ruhsun. Bizi çok gururlandırdın. Seni seviyoruz!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362442/princess-eugenie-is-pregnant-expecting-baby-no.-2-with-husband-jack-brooksbank?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir