Prenses Diana’ya Ne Oldu ve Meghan Markle’a Neden Olmayacak?


Dokunma seçenekleri herkes için beliriyordu. Yukarıdakilerin hiçbiri seçilmiş hükümet yetkilileri olmadığından, Büyük Britanya’nın karşı karşıya olduğu zor seçimler değil. Ancak Windsor Hanesi hüküm sürdüğü sürece ve gelecekte de hüküm sürmeye devam ettikleri sürece, İngiliz halkı için benzersiz bir şekilde önemli bir şeyi temsil edecekler, yüzyıllar öncesine dayanan tarihle sağlam bir bağı olduğu kadar gerçek bir -aralarında bir hayat masalı. (Veya kime sorduğunuza bağlı olarak, geçmişin işe yaramaz bir kalıntısı ve biraz da kabus.)

Ve böylece alaka düzeyleri veya alaka düzeyleri hakkındaki tartışma dünyanın geri kalanına sızarak kraliyet ailesini – özellikle Meghan ve Kate gibi daha genç olanları ve doğurdukları bebekleri – beraberinde getirdiği tüm avantajlarla birlikte küresel ünlüler haline getirir. ama aynı zamanda sürekli olarak kale direklerini hareket ettiren bir halk tarafından ulaşılamaz gibi görünen bir dizi beklenti.

Bunların hiçbiri bu aile için yeni değildi, ancak tarihin muhtemelen tekerrür eden hayaleti Harry için en büyük önem taşıyordu.

Harry, Ekim 2019’da neden nadir görülenleri aldığını açıklayan yıkıcı bir ifadenin bir parçası olarak, “Sevdiğim biri artık gerçek bir insan olarak görülmeyecek veya muamele görmeyecek kadar metalaştırıldığında ne olduğunu gördüm” dedi. -Royals’a karşı yasal işlem başlatma adımı Pazar günü posta Meghan’ın görüşmediği babasına yazdığı bir mektubu yayınladığı için, Thomas Markle. “Annemi kaybettim ve şimdi karımın aynı güçlü güçlerin kurbanı olmasını izliyorum.”

Onlar ayrıca açılmış dava sahiplerine karşı Güneş Ve Günlük Aynayayınları telefon korsanlığı yapmakla suçluyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1088710/what-really-happened-to-princess-dianaand-why-prince-harry-got-busy-protecting-meghan-markle?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir