Prenses Diana ve Bebek William’ın Daha Önce Hiç Görülmemiş Fotoğrafları Müzayedede


Kraliyet hatıralarından oluşan bir hazine gün ışığına çıkarıldı.

Merhumun daha önce görülmemiş özel aile fotoğrafları Prenses Diana ve sonra koca Kral Charles III o zamanki erkek bebekleriyle genç ebeveynler olarak Prens William önümüzdeki ay açık artırmaya çıkarılacak.

resimler de var kraliçe ikinci Elizabeth. Eylül 1982’de, yeni Galler Prensi ve tahtın varisi William yaklaşık 3 aylıkken ve erkek kardeşinden iki yıl önce çekildiler. Prens Harry doğdu.

Kraliyet ailesi, Kraliçe’nin konutları arasında favori olan İskoçya’daki Balmoral Kalesi’nde görünür. Hükümdar, her yıl yazların sonunda ve sonbaharın başlarında sevdikleriyle birlikte orada tatil yapmış ve Eylül 2022’de 96 yaşında orada huzur içinde vefat etmişti.

Fotoğraflar ayrıca aileyi arkadaşlarıyla birlikte gösteriyor. John KralBaron King of Wartnaby, bir British Airways yetkilisi.

Fotoğraflar, orijinal negatifleriyle birlikte açık artırmaya çıkarılacak. Willingham Müzayedeleri 4 Mart’ta Cambridge, İngiltere’de.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365981/princess-diana-appears-with-baby-prince-william-and-king-charles-in-never-before-seen-photos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir