Prenses Diana Bu Virgin Atlantic Sweatshirt’ü Neden Bu Kadar Sevdi?


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Var hemen hemen çok fazla Prenses Diana Sayılacak moda anları ama Prenses Diana’nın doğum gününün şerefine, onun en iyi görünümlerinden bazılarını hatırlayalım. Gelinliği destansı bir şey değildi. Tabii ki, ondan ayrılmasının ardından o rezil “intikam elbisesi” var. Prens Charles. Oğullarını doğurduktan sonra giydiği kıyafetler bile Prens William ve Prens Harry anında ikonik hale geldi. Gündelik kıyafetleri bile bir etki yarattı.

Birçok kişi hatırlar Virgin Atlantic sweatshirt 1990’larda spor salonuna antrenman yapmak için giderken giydi. Ve bu aynı kazağı giydiği için birçok zamanlar. Elbette hoşuna gitti, ama aslında bundan çok daha stratejikti. Paparazzi çekimlerinin değerini azaltmak için kasıtlı olarak kıyafeti tekrarladı.

2018’deki bir bölüm sırasında Yahoo’nun Kraliyet Kutusu, Prenses Diana’nın antrenörü Jenni Rivett, “Stratejilerinden birinin her seansta aynı Virgin sweatshirtünü giymek olduğunu hatırlıyorum” diye hatırladı. Tabii ki, dünya hala Diana ile ilgileniyordu ama planı oldukça zekiceydi. Ve ironik bir şekilde, gördüğü ilgiyi bastırma girişimi aslında bir başka efsanevi görünümle sonuçlandı.

Virgin Atlantic sweatshirtünün bu kadar moda olacağını kim düşünebilirdi? Ama yine de, bu Prenses Diana’nın etkisiydi (ve hala da öyle). Paparazzilerden kaçmasanız bile, spor yapabilirsiniz. çok benzer kazak geç kraliyet olarak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1273157/why-princess-diana-loved-this-virgin-atlantic-sweatshirt-so-much?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir