Prenses Charlotte’un Kraliçe Elizabeth Cenazesindeki Broşu Bir Övgü – Hollywood Life


prenses charlotte


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Phil Noble/AP/Shutterstock

İlk defa, Prenses Charlotte büyük büyükannesine giderken önemli bir mücevher taktı, Kraliçe II. Elizabeth’in, cenaze 19 Eylül’de 7 yaşındaki çocuğun tören için siyah elbisesinin sol tarafında at nalı şeklinde bir broş vardı. Uzun zamandır atları ve biniciliği seven Kraliçe II. Elizabeth’e özel bir övgüydü. Kraliçe II. Elizabeth, Prenses Charlotte’a elmas broşu kendisi hediye etti.

prenses charlotte
Prenses Charlotte, Kraliçe’nin cenazesinde. (Phil Noble/AP/Shutterstock)

Kraliçe, henüz yürümeye başlayan bir çocukken ata binmeye başladı ve Kraliçe olarak 70 yıllık görev süresi boyunca sık sık ata binerken fotoğraflandı. Kraliçe, 96. doğum günü portresinde iki atının yanında poz vererek hayvanlara olan sevgisinin ileriki yaşlarına da geçtiğini kanıtladı.

prenses charlotte prens george
Charlotte, annesi ve erkek kardeşiyle cenazede. (Phil Noble/AP/Shutterstock)

Haraç, Prenses Charlotte’un annesininkine benziyordu. Kate Middleton, etkinlikte Kraliçe’yi takılarıyla da onurlandırdı. Kate, Kraliçe’nin kendi koleksiyonundan bir inci kolye ve elmas küpeler taktı. Geçmişte her iki parçayı da Majestelerinden ödünç almıştı, bu yüzden onu onurlandırmak için mükemmel bir yoldu.

7 yaşındayken Charlotte cenazeye ailesiyle birlikte katılacak yaştaydı – Kate ve Prens William – ve ağabeyi, Prens George. Ailenin en küçük çocuğu, Prens Louis, 4, katılım yoktu. Charlotte, ilahiler söylenirken ayin sırasında annesinin yanında otururken terbiyeli davrandı. İlk kez törene katılırken şapka da taktı.

Hayranlar, Charlotte’un görünüşünün büyük büyükannesininkinden sonra ne kadar önemli olduğuna yıllarca hayran kaldı. 96 yaşındaki Kraliçe, 8 Eylül’de İskoçya’daki Balmoral Kalesi’nde vefat etti. Ancak cenaze, İngiltere’deki bir yas döneminin ardından 11 gün sonraya kadar değildi, Kraliçe rahmetli kocasının yanına defnedilecek, Prens Philip, Nisan 2021’de 99 yaşında vefat etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/princess-charlotte-brooch-queen-elizabeth-funeral-horse-tribute-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir