Prenses Charlotte, Prens Louis’in Renkleri Birleştiren Elini Patlatıyor – Hollywood Life


Prenses Charlotte, Prens Louis'in Renkleri Birleştiren Elini Patlatıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ian Vogler/AP/Shutterstock

Beklenildiği gibi, Prens George8, Prenses Charlotte8 ve 4 yaşındaki Prens Louis hepsi giyinirken çok sevimli görünüyordu Kraliçe Elizabeth’in Platinum Jubilee ve bu yılki Trooping The Colours 2 Haziran’da. Ancak görünen o ki bu sevimliliğin arkasında büyüyen bir diva var. Kraliyet çocukları anneleriyle birlikte bir arabaya binerken, Kate Middleton40 ve büyükanne, Camilla, Cornwall Düşesi Charlotte, Louis’in aşırı hevesli el sallamalarından bıkmıştı. İçinde burada görebileceğiniz video, Charlotte küçük erkek kardeşinin elini aşağı indirir. Ancak Louis, kız kardeşine meydan okuyarak hemen ardından el sallamaya geri döner.

Üç kraliyet çocuğuna ek olarak, Kate Middleton, Trooping The Colours etkinliği için giyinmişti. Cambridge Düşesi beyaz bir ceket ve ona uygun büyüleyici bir şapka taktı. Kıyafetine ışıltılı küpeler ve boynuna taşlı bir kolye taktı. 74 yaşındaki kayınvalidesi Camila, bu fayton yolculuğu için açık mavi çizgili bir kıyafet ve eşleşen mavi büyüleyici bir şapka giydi.

Prenses Charlotte, Prens Louis'in Renkleri Birleştiren Elini Patlatıyor – Hollywood Life
Prens George, sol, Prens Louis ve Prenses Charlotte, Trooping the Color sırasında bir arabaya biniyor (Ian Vogler/AP/Shutterstock)

Buckingham Sarayı’nın açıklamasına göre, Trooping of the Color, “260 yılı aşkın bir süredir İngiliz Hükümdarının resmi doğum günü” oldu. resmi internet sitesi. “1400’ün üzerinde geçit töreni yapan asker, 200 at ve 400 müzisyen, Kraliçe’nin resmi doğum gününü kutlamak için askeri hassasiyet, binicilik ve tantana gösterisiyle her Haziran’da bir araya geliyor.” The Trooping the Colours geçit töreni, Buckingham Sarayı’ndan The Mall’dan Horse Guard’s Parade’e kadar uzanıyor. Kraliyet Ailesi üyeleri at sırtında ve arabalarda yolculuk ederler. Etkinlik, İngiliz kraliyet ailesinin üyelerinin Buckingham Sarayı balkonundan el salladığı bir Kraliyet Hava Kuvvetleri uçuşuyla sona eriyor.

Prenses Charlotte, Prens Louis'in Renkleri Birleştiren Elini Patlatıyor – Hollywood Life
Kate Middleton, Cambridge Düşesi, Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis, Londra’daki Trooping of the Color’ı izliyor (Matt Dunham/AP/Shutterstock)

kraliçe ikinci Elizabeth96, bu yıl gelenekten kopan şenliklere başkanlık etti. Haziran ayının ikinci Cumartesi günü yapılmak yerine, Platinum Jübilesi veya İngiliz tahtındayken 70 yıllık kutlama ile aynı zamana denk gelmesi için 2 Haziran’a taşındı. Yetmiş yıl boyunca hüküm süren ilk İngiliz hükümdarı, uzun bir banka tatili ve birçok olayla gözlemlenen bir başarı. Trooping The Colours sırasında, İngiliz hükümdarı uçuk mavi bir elbise ceketi, uyumlu bir şapka ve incilerle izledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/princess-charlotte-prince-louis-hand-trooping-the-colour-video/

Yorum yapın

SMM Panel