Prenses Charlotte, Prens George’un Cenaze Protokolünü Takip Etmesine Nasıl Yardımcı Oldu?


Prenses Charlotte sahip olmak Prens Georgegeri döndü.

Katıldığı sırada kraliçe ikinci ElizabethCenazesi 19 Eylül’de, Prens William ve Kate MiddletonEn büyük çocukları, Londra’daki Wellington Arch’ta Majestelerinin tabutunun yanlarından geçmesini bekledi.

Bekleme süresinin bir noktasında, 7 yaşındaki Charlotte, 9 yaşındaki erkek kardeşine tabut geçtiğinde ne yapması gerektiğini hatırlattı.

İçinde kısa video, Charlotte ağabeyine “Eğmen gerek” dedi. O dostça hatırlatmayı yaparken, taht için ikinci sıradaki kişi dikkatle dinledi.

Kraliçe’nin tabutu kraliyet ailesinin yanından geçtiğinde, George tam zamanında eğilerek kraliyet protokolünü ve kız kardeşinin tavsiyesini izledi.

Kraliçe’nin Westminster Abbey’deki eyalet cenazesi sırasında, William ve Kate’in en küçük çocuğu, Prens Louis, 4, evde kaldı. Louis’in muhtemelen genç yaşı nedeniyle katılmamasına ek olarak Kate, ayinden sadece birkaç gün önce Louis’in büyük büyükannesinin ölümünün önemini anlamakta zorluk çektiğini açıkladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346940/princess-charlotte-helps-prince-george-follow-royal-protocol-during-queen-elizabeth-s-funeral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir