Prenses Charlotte, Kraliçe II. Elizabeth’in Cenazesine Katıldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Prenses Charlotte, Kraliçe II. Elizabeth'in Cenazesine Katıldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Prenses Charlotte7, hayatını onurlandırmak için aile üyelerine katıldı kraliçe ikinci Elizabeth 19 Eylül’de Majestelerinin resmi cenaze töreni sırasında Charlotte, erkek kardeşine katıldı, Prens Georgeaynı zamanda ebeveynleri, Prens William ve Kate Middletonve resmi etkinlik için diğer Kraliyet Ailesi üyeleri. Küçük kardeşi, Prens Louis, katılım olmadı. Charlotte, annesini siyah bir paltoyla yönlendirirken, aynı zamanda kafasına siyah bir şapka takarak (Kate de benzer bir görünüm giydi) bu kasvetli olay için tamamen büyümüş görünüyordu. Cenazeye Kate ve George’un yanında yürüdü, Prens William ise Kraliçe’nin tabutunun arkasına yürüdü.

prenses charlotte
Prenses Charlotte, Kraliçe’nin cenazesine gider. (Tim Rooke/Shutterstock)

Yıllar geçtikçe, hayranlar Charlotte’un 8 Eylül’de 96 yaşında vefat eden büyük büyükannesinin daha genç bir versiyonuna ne kadar çok benzediğine çıldırdı. Kraliçe’nin tabutunun İskoçya’dan çeşitli yerlere gittiği resmi bir yas döneminden sonra. İngiltere’de ölümünden 11 gün sonra toprağa verildi. Oğlu ve William’ın babası, Kral Charles IIIKraliçe II. Elizabeth’in vefatından sonra resmen Kral oldu.

prenses charlotte prens george
Charlotte ve George, Kraliçe’nin cenazesinde. (Tim Rooke/Shutterstock)

Prenses Charlotte, halka göstermekten korkmadığı büyük kişiliği nedeniyle resmi Kraliyet olaylarından sonra sıklıkla viral hale gelir. Charlotte, Kraliçe II. Elizabeth’in Haziran’daki Platinum Jübile’sinde önde ve merkezdeydi ve kameralar, aile bir arabaya binerken kalabalığa el salladığı için azarlayan küçük kardeşi Prens Louis’i yakaladı. Hayranlar, Platinum Jubilee boyunca çeşitli halka açık etkinliklere katılırken Charlotte’un ne kadar büyümüş ve sevimli göründüğünü anlayamadılar.

Kraliçe’nin cenaze töreni, resmi etkinlikten önce tabutunun altı gün boyunca dinlenmeye bırakıldığı Westminster Hall’da başladı. Westminster Abbey’e taşındı, ardından bir sonraki resmi alayı için Windsor’a götürüldüğü Hyde Park’taki Wellington Arch’a yürüdü. Hayranlar, ölümünden önce 70 yıldan fazla bir süredir Birleşik Krallık ve İngiliz Milletler Topluluğu’na hizmet eden Kraliçe’ye saygılarını sunmak için günlerdir Birleşik Krallık sokaklarında sıraya giriyor. Son kamuoyu önüne çıktıktan birkaç gün sonra İskoçya’daki Balmoral Kalesi’nde öldü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/princess-charlotte-queen-elizabeth-funeral-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir