Prenses Charlotte Anneler Günü İçin Annesi Kate ve Kardeşleriyle Poz Verdi – Hollywood Life


Prenses Charlotte Anneler Günü İçin Annesi Kate ve Kardeşleriyle Poz Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Porteous/WPA Havuzu/Shutterstock

Prenses Charlotte7, olabildiğince heyecanlı görünüyordu. Yeni fotoğraf annesiyle Kate Middleton41 ve erkek kardeşler, Prens George9 ve Prens Louis, 4. Sevimli kraliyet ailesiyle birlikte dışarıdaki bir ağacın tepesinde poz verirken çok büyümüş görünüyordu. Resmi Galler Prensi ve Prensesi’ne gönderildi. instagram Birleşik Krallık’ta Anneler Günü tatili onuruna hesap

Paylaşımın altına “Bizim ailemizden sizin de anneler gününüz kutlu olsun ❤️” yazıyordu. Kate’in Louis ile gülümsediği ve oyun oynadığı ikinci bir fotoğraf da ektedir. Anne, kızları ve oğulları, 2022 Noel kartı fotoğraflarında giydikleri gündelik ama şık kıyafetler giydiler. Prens Williamyani büyük ihtimalle aynı gün çekilmişlerdir.

Kraliyet Ailesi
Kate Middleton, 2022 Noel kartında Prens William ve çocukları ile birlikte. (Mat Porteous/WPA Havuzu/Shutterstock)

Kate’in kıyafeti beyaz düğmeli bir üst, kot pantolon ve beyaz spor ayakkabılar içeriyordu. Charlotte, kollarının ucu kırmızı astarlı ve üst kısmında kırmızı kalpler olan bir kot şort romper giymişti. George açık mavi bir polo gömlek, koyu mavi kot pantolon ve uyumlu spor ayakkabılar giyerken, mavi ve beyaz spor ayakkabılarla eşleştirdi ve Louis siyah beyaz çizgili kısa kollu gömlek, mavi şort ve siyah beyaz spor ayakkabılar giydi.

Anneler Günü yazısı yayınlandıktan sonra çok sayıda yorum aldı. Bir kullanıcı “İşte soy ağacı dediğin şey bu” diye yazarken, bir başkası fotoğrafları “güzel” olarak nitelendirdi. Üçüncüsü, “Bu resimler için çok teşekkür ederim!” ve çok daha fazlası Kate’e Anneler Günü’nü kutladı.

Prenses Charlotte, Kate Middleton, Prens George, Prens Louis
Kate, önceki bir kraliyet etkinliğinde George, Charlotte ve Louis ile birlikte. (Tim Rooke/Shutterstock)

Kate’in Anneler Günü fotoğrafları, üç çocuğunun da büyükbabalarında olacağı bildirildikten sadece bir gün sonra geldi. Kral Charles IIIMayıs ayında taç giyme töreni. Kuluçka, Kral’ın arkasındaki bir arabada ebeveynlerine katılacak ve Kraliçe Eş Camilla göre, tören sırasında Kere. Haberin yayınlanmasının hemen ardından manşetlere taşındı. Prens Harry Ve Meghan Markle Ayrıca taç giyme törenine davet edildiler, ancak çocukları, Prens Archie Ve Prenses Lilibet, değildi. Sussex Dükü ve Düşesi’nin daveti kabul edip etmeyeceği belli değil, ancak kabul ederlerse kaynaklar da söyledi. Kere Saray, iki çocuğunun kutlamaya katılması için “planlar yapacak”.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/19/princess-charlotte-kate-middleton-prince-george-louis-mothers-day-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir