Prenses Charlene, Kraliçe’nin Cenazesinde Nadir Halka Görünüyor


Monako Prensesi Charlene son saygılarını sundu kraliçe ikinci Elizabeth.

Eski Olympian, 19 Eylül’de Londra’daki Westminster Abbey’e kocasıyla kol kola girdi. Albert II, Monako Prensi Majestelerinin cenazesi yatırılırken hayatını kutlamak için. (Cenazeyi izleyebilirsiniz burada.)

44 yaşındaki Charlene, elmas broşlu, siyah şapkalı ve duvaklı geleneksel siyah bilek boyu elbise giyerken, 64 yaşındaki Albert resmi devlet üniformasını giydi. Siyah topuklu ve siyah tayt ile görünümünü tamamladı. Broşu, görünüşte Monaco bayrağına ince bir haraç olan kırmızı ve elmas taşlardan oluşuyordu.

Kraliçe’nin 8 Eylül’deki ölümünün ardından Charlene, merhum hükümdarı sosyal medyadan selamladı.

9 Eylül’de Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth’in ölüm haberine derinden üzüldüm, saltanatının 70 yılı boyunca bağlılığı ve hizmeti dünya çapında tanınan gerçekten harika bir leydi” dedi. İleti. “Bugün düşüncelerim ailesi, çocukları, torunları, torunlarının torunları ve İngiliz halkıyla birlikte.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346845/princess-charlene-of-monaco-makes-rare-public-appearance-at-queen-elizabeth-ii-s-funeral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir