Prenses Beatrice ve Kocası Edoardo, Kraliçe II. Elizabeth’in Cenazesinde – Hollywood Life


Prenses Beatrice


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Phil Noble/AP/Shutterstock

Prenses Beatrice ve onun kocası, Edoardo Mapelli Mozziiçin geldi Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesi 19 Eylül’de yakın aile yanında. Yas tutan siyah giyinen çift, Westminster Abbey’e yürüdü. Prenses Eugenie, Jack Brooksbank, Sarah Fergusonve Leydi Louise Windsor. Prenses Beatrice ve Edoardo kızı kutladı Sienna Elizabeth’in Kraliçe’nin cenazesinden bir gün önce ilk doğum günü.

Prenses Beatrice
Prenses Beatrice ve eşi Edoardo Mapelli Mozzi, Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesinde. (Phil Noble/AP/Shutterstock)

Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesine giden günlerde, Prenses Beatrice ve Edoardo, hükümdarın onuruna düzenlenen çeşitli etkinliklere katıldı. Prenses Beatrice babasına katıldı Prens Andrew, kızkardeş Prenses Eugenie ve daha fazlası Balmoral Kalesi’nin dışında kalan haraç ve çiçeklere bakıyor. Edoardo, 14 Eylül’de Kraliçe’nin Buckingham Sarayı’ndan Westminster Hall’a yaptığı tabut alayı sırasında Prenses Beatrice’e eşlik etti.

Prenses Beatrice ve Edoardo, Temmuz 2020’de özel bir düğünle evlendi. Düğünlerinin başlangıçta Mayıs 2020’de gerçekleşmesi planlanıyordu, ancak COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. Hem Kraliçe II. Elizabeth hem de Prens Philip katılabildiler. Prenses Beatrice, sevgili büyükannesi tarafından kendisine ödünç verilen çarpıcı bir vintage elbise giydi.

Ayrıca “Yaparım” dediğinde Kraliçe Mary’nin pırlanta saçaklı tacını taktı. Bu, düğün gününde aynı tacı takan Kraliçe II. Elizabeth’e bir övgüydü. Çift karşıladı Sienna Elizabeth Mapelli Mozzi Eylül 2021’de, küçüğün göbek adı büyük büyükannesini onurlandıracak şekilde.

Prenses Beatrice
Ciddi bir Prenses Beatrice, Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesine gidiyor. (Hannah Mckay/AP/Shutterstock)

Kraliçe II. Elizabeth, 8 Eylül’de İskoçya’daki evi olan Balmoral Kalesi’nde vefat etti. Hükümdar 96 yaşındaydı ve 70 yıl boyunca İngiltere Kraliçesi olarak görev yapmıştı. Kraliçe’nin ölüm haberinin ardından Edoardo yürekten bir mesaj paylaştı. Instagram.

“Son 24 saati işlemek inanılmaz derecede zor. Ne inanılmaz bir kadın ve tüm dünyada olağanüstü bir iz bıraktı. Modern Britanya’nın üzerine inşa edildiği kayaydı” diye başladı. “Küçüklerimiz bu yaz onunla harika zaman geçirdiği için çok şanslı hissediyorum. Huzur içinde yat Majesteleri. Seni çok özleyeceğiz. Kırık kalp.”




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/princess-beatrice-husband-edoardo-queen-elizabeth-funeral-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir